Сторінка 4: Сексологи в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Уролог, Сексопатолог, Сексолог Пивоварів В'ячеслав Дмитрович на Doc.ua
Пивоварів В'ячеслав Дмитрович
Пріоритетні напрямки роботи В'ячеслава Дмитровича - амбулаторна урологія, оперативне і консервативне лікування патологій сечовидільної системи, терапія захворювань чоловічих статевих органів, порушень репродуктивної функції. За час своєї професійної діяльності провів понад 10 тисяч операцій на органах сечостатевої системи.
Євмакс на Щербакова
вул. Щербакова, 52на карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Психолог, Сексолог, Психотерапевт Степаненко Олеся Анатоліївна на Doc.ua
Практичний психолог, психотерапевт, сексолог. Має багаторічний досвід в консультуванні і психотерапії з проблемами відносин: криза у відносинах, консультування пар, які перебувають в нетрадиційних стосунках, дитячо-батьківські взаємини, питання пов'язані з віковими змінами. Вирішує проблеми: низької самооцінки, ревнощів, втрати відносин. Веде тренінги, семінари, лекції
Кабінет психолога, сексолога Степаненко Олесі
Доктор проводит онлайн консультации
бульвар Дружби Народів, 18/7 (1 під'їзд , 2 поверх, офіс 3)на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Уролог, Дієтолог, Сексолог, Андролог Мазо Роман Борисович на Doc.ua
Лікар-уролог з двадцятирічним стажем, фахівець з лікування чоловічого безпліддя, сексуальних розладів і підбору правильного харчування.
4.7
Лікар Андролог, Сексолог Гаркуша Сергій Олексійович на Doc.ua
Спеціалізується на позбавленні від різноманітних видів сексуальних розладів, порушень сечостатевої системи в хронічній формі. Також проводить біорезонансний тест.
Лікар Уролог, Андролог, Сексолог Зуган  Константин Борисович на Doc.ua
Костянтин Борисович – лікар уролог, андролог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікування урологічної патології з використанням ультразвуку, проведення інтервенційних методів лікування урологічної патології під контролем ультразвуку. Також лікар використовує малоінвазивні та ендоскопічні методи лікування урологічних захворювань.
Лікар Сексолог, Психотерапевт, Психолог Королович Оксана Василівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, PhD. Кваліфікований фахівець з 20-річним досвідом в області психології відносин, системно-сімейної терапії. Перинатальний психолог, арт-терапевт тілесно-орієнтованої терапії, травма-терапії, сексолог. Спеціаліст в області логотерапії, трансперсональної психології. В процесі роботи клієнти отримають індивідуальну терапію, розбір глибинного запиту, звільнення ресурсу, наповнення енергією
Територія розвитку Оксани Королович
Экстренная консультация после 19:00 (1 час) – 1300 грн. Семейное консультирование (1,5 часа) – 1500 грн. Групповые расстановки с заместителями – 1000 грн. запрос + по 100 грн. с каждого заместителя. Индивидуальные расстановки с фигурками – 1300 грн. Тематические расстановки с запросом от каждого участника – 1300 грн.
вул. Дніпровська набережная, 26-Дна карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Сексолог, Психолог, Сексопатолог Солнцева Ганна Володимирівна на Doc.ua
Практичний психолог і сексолог. Проводить консультативний прийом сімейних пар в питаннях сексуальних дисфункцій і подружніх дисгармоній. Займається вирішенням проблем, пов'язаних з проявом тривожності, гніву, конфліктності, різних фобій, психологічних і емоційних розладів.
Лікар Психолог, Сексолог Головко Анжела  на Doc.ua
Головко Анжела практикуючий сертифікований психолог сексолог-консультант, а так же творець сакральних практик для жінок, націлених на відкриття природного ресурсу жінки
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Сексолог Макаренко Лідія Аркадіївна на Doc.ua
Лікар гінеколог-репродуктолог, займається лікуванням запальних і інфекційних захворювань жіночої статевої системи, питанням жіночого безпліддя і гормональних порушень, пов'язаних з ним.