Сторінка 4: Дитячі Подологи в Києві

Лікар Подолог Кравець Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна – фахівець подолог, веде консультативний прийом дорослих та дітей, виконує всі види подологічних процедур-від лікування тріщин на п'ятах, догляду за стопою до протезування нігтьової пластини. Спеціалізується на медичному апаратному педикюрі.
Лікар Подолог Наріжна  Яна  Олександрівна на Doc.ua
Спеціаліст проводить апаратний медичний манікюр, роботу з відновлення нігтьової пластини після хірургічного втручання, роботу з нігтем, різної складності, корекцію та виправлення деформацій нігтьових пластин, профілактику грибкового ураження шкіри стопи та нігтів.
Лікар Подолог Цар Ірина Григорівна на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар спеціалізується на подології. Займається лікуванням таких захворювань, як: оніхомікоз, оніхолізис, оніхогріфоз, оніхокріптоз. Також, проводить лікування підошовних бородавок, тріщин (рагади), підошовного гіперкератоза
Лікар Подолог Кульчицька Оксана Миколаївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області подології має великий досвід в лікуванні захворювань стопи і нігтя, шкірних грибкових уражень, та усуненні різних деформацій. Виконує весь спектр подологічних процедур, використовуючи сучасні методи і якісну апаратуру
МайДоктор
вул. Дарвіна, 8на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Подолог Таджиєва Мяхрі  на Doc.ua
Спеціалізується на вирішенні медичних і естетичних проблем стоп. Постійно вдосконалює свої знання і практичні навички в питаннях діагностики і лікування патологічних змін шкіри, нігтів, досконало володіє технікою апаратного педикюру, робить видалення бородавок, мозолів. Уважний і тактовний фахівець, велику увагу приділяє питанням профілактики. Займається лікуванням грибкових захворювань стопи.
Лікар Подолог Віксман Наталя Євгенівна на Doc.ua
Наталя Євгенівна — подолог, спеціалізується на медичному педикюрі усіх типів складності. Займається лікуванням синдрому діабетичної стопи, грибкових інфекцій (оніхогрифозу, оніхомікозу, оніхолізису), врослих нігтів та ін. Виконує протезування нігтьової пластини
Приватний кабінет подолога Наталії Віксман
вул. Декабристів, 7, каб. № 26 (за Екомаркетом приміщення «GoBeauti»)на карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Подолог Зикова  Ольга Миколаївна на Doc.ua
Ольга Миколаївна є кваліфікованим лікарем-подологом, який займається лікуванням врослого нігтя, тріщин на стопі, бородавок, гіпергідрозу, оніхомікозу. Проводить апаратний медичний манікюр, видалення нігтя, лімфодренажний масаж, діагностику стопи та інше.
Лікар Подолог Зеленіна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна подолог, консультує при патологіях стопи і нігтьових пластин. Спеціалізується на проблемах стопи при цукровому діабеті та порушеннях кровопостачання нижніх кінцівок, при діагностиці застосовує камертон для вимірювання вібраційної чутливості. Лікує врослий ніготь: витягує частки нігтьової пластини, обробляє і промиває запалені ділянки. Проводить лікування тріщин, видалення натоптишів, видалення мозолів, видалення бородавок. Протезування нігтьової пластини. Встановлює коригувальні скоби.
Лікар Подолог Венцель-Шпор Ольга Сергіївна на Doc.ua
Ольга Сергіївна Венцель спеціалізується на медичному апаратному педикюрі, догляду за діабетичною стопою, складних випадках вростання нігтьової пластини, видаленні мозолів різної складності і підошовних бородавок
4.7
Лікар Подолог Конєв Віталій Васильович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на подології. Займається вирішенням таких проблем, як: оніхокріптоз, оніхогріфоз, оніхомікоз, всі стадії мозолів, натоптиші, пітливість стоп. Проводить апаратний педикюр і манікюр, лікує врослі нігті за допомогою пластин і скоб
Академія Подологіі Конєва
вул. Січових Стрільців, 21на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right