Сторінка 5: Дитячі Подологи в Києві

4.5
Лікар Подолог Гордій  Наталія Василівна на Doc.ua
Наталія Василівна спеціалізується на подології. Виконує профілактичний педикюр, медичний педикюр, педикюр діабетичної стопи, видалення мозолів, бородавок, обробку тріщин, корекцію врослого та деформованого нігтя. Наталія Василівна лікує такі захворювання, як: гіперкератоз, грибок нігтів (оніхомікоз), мозоль, оніхолізис, оніходистрофія.
Лікар Подолог Прозор  Виктория  Володимирівна   на Doc.ua
Кваліфікований подолог з медичною освітою. Спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань, а також косметичних дефектів стопи, включно зі шкірою і нігтями. Лікар проводить медичний педикюр усіх типів складнощів, лікування врослого нігтя, установку коригувальних систем, обробкою мозолів і тріщин. Також надає нігтям ідеального образу як жінкам, так і чоловікам, і навіть дітям.
NeoVita Центр косметології та дерматології
Діти з 10 років
вул. Анни Ахматової 32/18на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Подолог Грицай  Наталія  Олексіївна   на Doc.ua
Подолог проводить детальну діагностику та кваліфікаційну консультацію. Спеціалізується на лікуванні захворювань стоп таких як врослі нігті, оніхомікоз, займається видалення підошовних бородавок, а також проводить протезування нігтів. Наталія Олексіївна перетворить Ваші нігті в справжній витвір мистецтва, яке буде залучати до себе захоплені погляди!
NeoVita Центр косметології та дерматології
Діти з 10 років
вул. Анни Ахматової 32/18на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Подолог Хамдун Мухамед Нурі на Doc.ua
Хамдун Мухамед Нурі
Лікар спеціалізується на важких формах вростання нігтьової пластини, видаленні глибоких кореневих мозолів, апаратному медичному педикюрі. Застосовує новітні подологічні методики в роботі зі стопою. Організатор і спікер багатьох міжнародних конференцій. Також проводить авторські семінари, майстер-класи, курси для подологів
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Час прийому: Субота (10:00-21:00)
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Подолог Неделько Ксенія Станіславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить апаратну обробку стоп і нігтів, обробку тріщин та уражених грибком нігтів, протезування нігтьової пластини, корекцію врослих нігтів, видалення натоптишів, мозолів, встановлення корекційних систем
Лікар Подолог Штода Інна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Займається вирішенням таких проблем, як: оніхокріптоз, оніхогріфоз, оніхомікоз, все стадії мозолів, натоптиші, пітливість стоп. Проводить апаратний педикюр, медичний манікюр, лікує врослі нігті за допомогою пластин і скоб
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Час прийому: Понеділок (10: 00-21: 00) Вівторок (10: 00-21: 00) П'ятниця (10: 00-21: 00)
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Подолог Чижикова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар подолог, дерматолог першої категорії надає допомогу при змінах на нігтях, шкірі стопи, при наявності мозолів, натоптишів, гіперкератозу. Проводить ефективне лікування і профілактику шкірних захворювань стопи. Доктор регулярно підвищує свою кваліфікацію
МайДоктор
вул. Дарвіна, 8на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Подолог Корольов Дмитро Єгорович на Doc.ua
Спеціалізується на оніхозачистці нігтьових пластин та медичному апаратному педикюрі, виконує обробку п'яткових тріщин, резекцію врослого нігтя та встановлення коригувальних систем, видаляє мозолі та натоптиші.
Лікар Подолог Юзьків Марія Вікторівна на Doc.ua
Марія Вікторівна спеціалізується на апаратному медичному педикюрі, лікує грибкові ураження стоп та нігтів, коригує врослі нігті інструментально, з використанням тампонади, встановлює титанову нитку, усуває гіперкератоз та гіпергідроз стоп, обробляє мозолі, тріщини п'яти та бородавки. Приймає дітей з 6 років.
Лікар Подолог Журавльова Юлія  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Займається лікуванням таких захворювань, як: оніхомікоз, оніхолізис, оніхогріфоз, оніхокріптоз. Лікує підошовні бородавки, тріщини (рагади), підошовний гіперкератоз
chevron_left
Показати ще 1 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right