Сторінка 510: Приватні лікарі в Києві

Лікар Нейрохірург, Хірург Попов Олексій на Doc.ua
Лікар спинальний хірург, нейрохірург. Виконує операції на хребті, включаючи травматичні, дегенеративні, онкологічні патології та патології розвитку. Займається оперативним лікуванням гриж міжхребцевих дисків, пухлин хребта, пухлин головного і спинного мозку
Лікар УЗД-фахівець Слічко Мар'яна Юріївна на Doc.ua
Мар'яна Юріївна - директор медичного центру «Євроклініка». Спеціалізується на всіх методиках ультразвукового обстеження пацієнтів. Проводить діагностику всіх захворювань організму, в тому числі онкодіагностики всіх органів і систем, виявляє ознаки ракового захворювання на самих ранніх стадіях
Лікар Психолог Фортунатова Оксана Василівна на Doc.ua
Психосоматолог, фахівець тілесної техніки міофасціального релізу. Займається лікуванням розладів, пов'язаних зі стресом, реакцією на нього, депресією, соматичних захворювань, у виникненні і \ або підтримці яких провідну роль відіграє психогенний фактор. Надає допомогу при соматоформній дисфункції вегетативної нервової системи
Лікар Радіолог Кундіна Валерій Юрійович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Доктор Кундіна В.Ю. є провідним фахівцем в області радіонуклідної діагностики. Авторству Валерія Юрійовича належить понад 200 медичних публікацій, 7 патентів, 6 методичних рекомендацій для лікарів і 2 підручника.
Лікар Педіатр Плиска Марія Миколаївна на Doc.ua
Діагностика лікування профілактика дитячих хвороб від 0 до 18. НМУ їм. О. О. Богомольця 1997р. 2000 інтернатура за фахом педіатрії 2001 - 2002 р. спеціалізація по дитячій гематології 2017 рік. - підтвердження спеціалізації за фахом педіатрія. 2021рік. ТУ «Герпетичні інфекції у дітей « 2021рік ТУ «Імунітет у дітей: від норми до патології « 2022рік ТУ «Вибрані питання дитячої кардіології і кардіоревматологіі» 2022 рік Міжнародна конференція «Інфекції і імунітет»2022рік присвоєння другої кваліфікаційної категорії за фахом педіатрія
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог  Лобанова Ольга Евгеньевна на Doc.ua
Лікар Педіатр Чемерис Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-педіатр, в своїй лікарській практиці займається профілактикою і лікуванням інфекційних, гострих і хронічних, соматичних захворювань у дітей.
Лікар Кардіолог Фурса Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, старший ординатор відділення набутих вад серця (Інститут серця), лікує хвороби серця, для виявлення яких проводить добовий моніторинг АТ і ЕКГ, електрокардіографію, ехокардіографію і ін.