Сторінка 508: Приватні лікарі в Києві

Лікар Ендоскопіст Гузько Олена Григорівна на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Проводить такі процедури як: езофагогастродуоденоскопія, езофагогастроскопія, ендоскопічна внутрішньошлункова pH-метрія, біопсія стравоходу і шлунка.
Лікар Фізіотерапевт Попова Тамара Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на фізіотерапії. Проводить електростимуляцію, електропунктуру, класичну фізіотерапію у повному обсязі, ударно-хвильову терапію у неврології та ортопедії, лазеропунктури, карбоксіпунктуру, інтерпретацію МРТ, рентгенографію, доплерографію судин, електронейроміографію, реовазографію
Лікар Ортодонт, Стоматолог-ортопед Верещак Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії, ортопедичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику та лікування порушень прикусу знімною (пластинки і трейнери) і незнімної (брекети) апаратурою, міокорекцію за допомогою ЛФК. Веде прийом для дітей і дорослих від 3-х років
Лікар Стоматолог Ткаченко Юрій Анатолійович на Doc.ua
Займається ортопедичною стоматологією - відновлює зруйновані і повністю відсутні зуби, щоб запобігти появі пародонтиту, усуває косметичні дефекти зубів, деформації зубних рядів, які виникають як результат відсутності зубів.
Лікар Стоматолог Прохоров Сергій Олександрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Головний лікар клініки «ЛанаДент», доктор медичних наук, лікар вищої категорії. Виконує всі види стоматологічної допомоги хірургічного та ортопедичного профілю, реабілітацію пацієнтів після перенесених операцій зубощелепної системи. Займається лікуванням запальних захворювань щелеп, часткової або повної адентії зубного ряду, затрудненого прорізування восьмих зубів
Лікар Нейрохірург Моргунов  Роланд Володимирович на Doc.ua
Роланд Володимирович є висококваліфікованим фахівцем у сфері нейрохірургії. Професор, нейрохірург вищої категорії проводить діагностику і лікування широкого спектру захворювань голови, хребта і кінцівок. Лікар проводить оперативне лікування з післяопераційним спостереженням за пацієнтом. У доктора практичний стаж роботи в медицині більше 25 років
Лікар Невролог Гончар Олександра Юріївна на Doc.ua
Лікар-невролог проводить лікування радикуліту, міжреберної невралгії, невралгій лицьового нерва, порушень мозкового кровообігу (хронічних), наслідків черепно-мозкових травм і нейроінфекцій, а також хронічних неінфекційних захворювань
Лікар Хірург Красильников Валерій Анатолійович на Doc.ua
Судинний хірург. Займається лікуванням аневризми черевної аорти, атеросклерозу судин нижніх кінцівок. Проводить оперативне лікування пацієнтів із стенозом сонних артерій
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Потапенко Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталя Петрівна займається індивідуальним веденням вагітних жінок, підготовкою до планованої вагітності, терапією основних, супутніх і пов'язаних з гінекологічної сферою патологій організму жінки.
Лікар Ендоскопіст Міхно Віктор Трофимович на Doc.ua
Віктор Трохимович є досвідченим ендоскопістом, він займається проведенням ендоскопічних досліджень понад 25 років. Доктор Михно спеціалізується на проведенні колоноскопії, капсульної ендоскопії тонкого кишечника, бронхоскопії, езофагогастродуоденоскопіі.