ДРТ Клінік

ДРТ Клінік

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
DRT Clinic знаходиться на Севастопольській площі у Солом'янському районі міста Києва. Європейська якість обслуговування і цілком доступні ціни, зручне розташування установи, доброзичливий персонал - у DRT Clinic все створено для того, щоб клієнт відчував себе комфортно і пішов з прийому з хорошим настроєм і здоровими зубами
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
проспект Перемоги 109ана карті
Святошинський м.Житомирська м.Святошин

DRT Clinic пропонує своїм клієнтам усі необхідні стоматологічні послуги, засновані на передових європейських технологіях.

Основний перелік послуг, що надаються клінікою:

• Загальні терапевтичні процедури - проводиться повна санація ротової порожнини, лікування кореневих каналів, реставрація пошкоджених зубів.
  • Прийом лікаря ортодонта -встановлення брекет-систем і їх подальше обслуговування.
  • Прийом лікаря ортопеда - проводиться протезування зубів, встановлення вінірів та коронок.
  • Хірургічні процедури - видалення пошкоджених зубів, імплантація, синус-ліфтинг.
  • Естетичні процедури - лазерне відбілювання зубів.

У клініці ведеться робота по наступних напрямках:

• гігієна і профілактика;
  • коронки;
  • вініри;
  • імплантанти;
  • видалення зубів.

В установі практикують використання тільки кращих, якісних матеріалів провідних європейських виробників, таких як: 3М, Geistlich і інші.  Лікарі установи регулярно проходять навчання і практикуються у Відні, у стоматології Harajda Dent.

Європейський досвід дозволяє фахівцям регулярно удосконалювати свої стоматологічні навички. У той же час висококваліфіковані лікарі і використання сучасного обладнання не заважає клініці дотримуватися доступних для пацієнтів цін у порівнянні з конкурентами.

Роман 25 Березень 2024
Прекрасна клініка, все пройшло чудово.
Світлана 03 Січень 2024
Все пройшло добре, дякую.
Світлана 04 Липень 2023
Візит пройшов чудово, отримала все, що хотіла, тому це був не останній мій візит. Всім рекомендуватиму.
Станислав 26 Лютий 2019
Маленькая клиника, но есть стерильный инструмент и условно современное оборудование. Снимки вас направят делать в другом месте.