Сторінка 466: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Ревматолог, Кардіолог Давидко Людмила Володимирівна на Doc.ua
Дитячий кардіоревматолог Давидко Л.В. має великий досвід ведення діток з вродженими і набутими серцево-судинними патологіями, включаючи порушення і хвороби ревматичної природи. Людмила Володимирівна володіє передовими методиками обстеження і терапії патологій даного типу.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Гастроентеролог Кваченюк Катерина Леонідівна на Doc.ua
Кваченюк Катерина Леонідівна
Лікар спеціалізується на дієтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує різні систем організму або окремі органи за допомогою розробки індивідуального плану харчування
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
КНП «Київський міський консультативно-діагностичний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
консультація лікаря-дієтолога вищої категорії, кандидата медичних наук
вул. Юрія Кондратюка, 6на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Сімейний лікар Крутько Ганна Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна займається лікуванням різних захворювань, в тому числі: захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, шлунково-кишкових захворювань, сечокам'яної хвороби, гострих пієлонефритів і циститів, хронічних обструктивних захворювань легень, бронхіальної астми, ГРВІ та ГРЗ, гострих бронхітів та інших патологій. Має досвід вакцинопрофілактики дітей і дорослих, веде пацієнтів з атопічним дерматитом, гіперкератозами. Здійснює клінічну інтерпретацію результатів лабораторних та інструментальних методів обстежень.
Лікар Психолог, Сексолог, Психотерапевт Степаненко Олеся Анатоліївна на Doc.ua
Практичний психолог, психотерапевт, сексолог. Має багаторічний досвід в консультуванні і психотерапії з проблемами відносин: криза у відносинах, консультування пар, які перебувають в нетрадиційних стосунках, дитячо-батьківські взаємини, питання пов'язані з віковими змінами. Вирішує проблеми: низької самооцінки, ревнощів, втрати відносин. Веде тренінги, семінари, лекції
Кабінет психолога, сексолога Степаненко Олесі
Доктор проводит онлайн консультации
бульвар Дружби Народів, 18/7 (1 під'їзд , 2 поверх, офіс 3)на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Психолог Юхно Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Психолог, коуч, гипнолог, енерготерапевт має успішний досвід допомоги при панічних атаках, психотравмах (шок, жах, сильний переляк, токсичні відносини, тривалий стрес), психосоматиці, фобіях, накопиченої втоми, різних розладах, в т.ч. харчової поведінки. Допомагає в: позбавлення від нав'язливих думок; формуванні досвіду переживання емоцій без участі в них; звільнення від емоційної залежності; підвищенні самооцінки і впевненості; створення сім'ї; рішенні інших емоційних, особистісних, родових проблем, симптомів, труднощів у відносинах. Підтримує в переживанні втрати, а також при зраді, розлученні. Займається вирішенням внутрішніх і зовнішніх конфліктів, криз, допомагає в самореалізації, прийнятті точних рішень в ситуаціях вибору, досягненні цілей, досягнення успіху, поліпшення якості життя.
Кабінет психології та психотерапії Тетяни Юхно на Радужному масиві
Тільки онлайн консультації
вул. Р. Окипної, 2, каб. 1910на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Клименко Наталія Леонідівна на Doc.ua
Наталя Леонідівна займається лікуванням захворювань шкіри, відновленням проблемної шкіри, лікуванням нігтів, волосся. Лікар проводить процедури по догляду за шкірою, люмінесцентну діагностику, лікує такі захворювання як, акне, алергодерматоз, контагіозний молюск і т.д.
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Терапевт Коваленко Сергій Олексійович на Doc.ua
Сергій Олексійович займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю у дорослих. Спеціалізується на лікуванні та реабілітації гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів (риніт, гайморит, отит, бронхіт, ОРЗ, холецистит, гастрит, мігрень, ВСД, аритмія і ін.)
Мобільна клініка «ДоброДок»
Врач работает исключительно с вызовами на дом. Выезд за границы Киева — 650 грн. Стоимость педиатрического выезда врача – 600 грн. Стоимость для взрослого – 450 грн.
м. Київ, вул. Попудренка, 34на карті
Дніпровськийм. Академмістечко
Виклик додому
Лікар Нейрохірург Курилець Ігор Ігорович на Doc.ua
Лікар проводить оперативні втручання на спинному мозку, головному мозку, хребті. Допомагає пацієнтам з пухлинами головного мозку, гідроцефалією, епілепсію, невралгією трійчастого нерва, сколіозом, грижами міжхребцевих дисків, спондилолистезом і іншими захворюваннями
Міжнародний центр нейрохірургії
вул. Багговутівська, 1на карті
Шевченківськийм. Дорогожичі
Лікар Педіатр Шипота Антоніна Іванівна на Doc.ua
Шипота Антоніна Іванівна
Антоніна Іванівна веде спостереження дітей з народження до 18 років. Лікує захворювання дихальних шляхів, нирок, шлунково-кишкового тракту. Проводить терапію патологій оториноларингологічного профілю, деяких хвороб органів зору. Консультує з питань вакцинації, догляду за дитиною, вигодовування.
Амеда на Повітрофлотському
просп. Повітрофлотський, 51на карті
Солом'янський
Виклик додому
Лікар Психотерапевт, Психолог Барановський Віталій Васильович на Doc.ua
Вітаю. Мене звуть Віталій Барановський і я займаюся консультуванням щодо поліпшення життя. Це моя улюблена робота і я роблю її з душею. Тому клієнт завжди отримує більше, ніж він очікує і залишає мій кабінет в хорошому настрої і сповнений оптимізму. У той же час вибір свого психолога - це процес відповідальний і нагадує пошук взаємної любові. Ось чому я не буду Вас збивати з пантелику своїми регаліями і дозволю самостійно визначити за рахунок свого неймовірного внутрішнього суперкомп'ютера, підійду я Вам чи ні
Веселий психолог
Консультация длиться 1.5 часа, парная консультация 650 грн, возможен прием по Skype
ул. Ревуцкого, 6на карті
Дарницькийм. Харківська