Сторінка 14: Масажисти в Києві

Лікар Масажист Виноградов Володимир Васильович на Doc.ua
Масажист, володіє різними техніками лікувального, косметичного, що моделює, дитячого масажу і іншими масажними техніками.
Лікар Масажист Тумакін Дмитро Валентинович на Doc.ua
Здійснює процедури профілактичного, класичного, лікувального і антицелюлітного масажів.
Лікар Масажист, Реабілітолог Душин  Владислав  Валерійович на Doc.ua
Владислав Валерійович фахівець в області реабілітології і масажу. Проводить загальний масаж, антицелюлітний масаж, моделюючий ліфтинг обличчя та ін.
Лікар Масажист, Фізіотерапевт, Вертебролог, Остеопат Шкуропат Сергій Іванович на Doc.ua
Сергій Іванович кваліфікований фізіотерапевт, остеопат, вертебролог, масажист. Проводить різні види масажу: вісцеральний масаж, антицелюлітний масаж, масаж спини, масаж голови, обличчя і ін.
Лікар Масажист, Реабілітолог Дубровіна Юлія Сергіївна на Doc.ua
Юлія Сергіївна - лікар-реабілітолог, масажист. Спеціалізується на проведенні таких видів масажу: загальний, лікувальний, класичний, спортивний, фрагментарний, остеопатичний, антицелюлітний, розслабляючий
Лікар Масажист Керестей Вадим Володимирович на Doc.ua
Масажист-реабілітолог, володіє методикою спортивного масажу, має навички проведення мануальної і кінезотерапії.
Лікар Масажист Колосова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна проводить всі види класичного та лікувального масажу. Лікар виконує загальний і класичний масажі, масаж кінцівок, комірцевої зони, голови, грудної клітки, лімфодренажний та ін. Проводить процедури за показаннями при будь-якої патології а також реабілітацію, відновлення після травм.
Лікар Масажист, Реабілітолог Вережак Василь Васильович на Doc.ua
Масажист-реабілітолог, володіє численними техніками лікувального і розслабляючого масажу, спеціалізується на фізичній реабілітації дорослих пацієнтів після перенесених травм, забезпечує терапевтичну підтримку пацієнтам з хронічними захворюваннями спини, суглобів, порушеннями кровообігу
Лікар Масажист Кирилюк Віталіна Юріївна на Doc.ua
Лікує грижу Шморля, протрузію міжхребетних дисків, грижі шийного відділу, захворювання поперекового і грудного відділу, радикулопатію, кривошею, кривов'яз, дисплазію кульшових суглобів, плоскостопість, х-образні ноги, рахітичні стани
Лікар Масажист Дерев'янко Олена Миколаївна на Doc.ua
Кваліфікований масажист з досвідом роботи більше 8-ми років веде прийом пацієнтів за напрямком ортопедія і травматологія. Здійснює всі види масажу, в тому числі лікувально-реабілітаційні, використовуючи сучасні техніки