Сторінка 5: Дитячі Косметологи в Києві

Лікар Косметолог Казакевич Світлана Миколаївна на Doc.ua
Лікар педіатр, косметолог, веде прийом дітей від народження і до повноліття, лікує захворювання дихальних шляхів, ЛОР-органів, дитячі інфекційні хвороби. Виконує косметологічні процедури, всі види епіляції, спеціалізується на апаратній косметології.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Косметолог Варганова  Ганна  Олександрівна на Doc.ua
Ганна Олександрівна спеціалізується на апаратній косметології (СМАС-Ліфтинг, РФ - Ліфтинг). Також лікар проводить контурну пластику, лазерне омолодження, лазерне видалення доброякісних новоутворень.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Кривенко  Дар’я  Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні дерматологічних та трихологічних захворюваннях, новоутворень на шкірі, дерматозів, грибкових уражень шкіри та нігтів, лікуванні акне, пігментацій. Проводить підбір домашнього догляду. Також Дар’я Юріївна володіє методами ін’екційної косметології: контурна пластика обличчя, аугментація губ, ботулінотерапія, мезотерапія, біоревіталізація, плазмоліфтинг, PRP – терапія; естетичної косметології: чистка обличчя та спини, пілінг, лікування вікових змін шкіри; апаратної косметології: IPL, RF – ліфтинг обличчя та тіла, лазерне шліфування обличчя та тіла, мікротокова терапія.
Лікар Косметолог Пасіка Майя Геннадіївна на Doc.ua
Спеціаліст по лазерним методикам з багаторічним досвідом. Працює на апараті Mediostar Next Pro (Asclepion). Володіє техніками лазерної епіляції, лазерного омолодження, лазерного лікування акне. Індивідуальний підхід до вирішення різних завдань, націленість на високу ефективність процедур і усунення можливих побічних ефектів до їх прояву
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS
вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса) 51/1Ана карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Косметолог Степаненко Аліна Володимирівна на Doc.ua
Лікар-косметолог спеціалізується на проведенні комбінованої чистки обличчя з заспокійливою маскою. Крім того, у фахівця можна пройти пілінг і отримати необхідний професійний догляд за жирною, комбінованою, сухою і гіперчутливою шкірою. Займається лікуванням акне, допомагає з проблемами пігментованої шкіри, лікує і проводить профілактику шкіри з проявами куперозу
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Кришталь Віталія Василівна  на Doc.ua
Віталія Василівна - лікар-дерматовереголог, косметолог, веде прийом дорослих і дітей, займається діагностикою та лікуванням дерматологічних захворювань шкіри
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Чорна Валентина Володимирівна на Doc.ua
Валентина Володимирівна консультує як дерматовенеролог, косметолог. Займається лікуванням усіх дерматологічних патологій. Веде прийом дорослих та дітей з 6 років