Сторінка 3: Дитячі Косметологи в Києві

Лікар Косметолог, Дерматолог Сівкович Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, косметолог Сівкович Анна Володимирівна проводить хімічні пілінги, лазерну епіляцію, фототерапію Lumenis M22, мезотерапію, біоревіталізацію, ботулінотерапію (корекція зморшок, гінгівальної посмішки, лікування гіпергідрозу, бруксизму), контурну корекцію, плазмотерапію, нитковий ліфтинг, доглядові процедури, лазерне стимулювання зростання волосся (методика Resur Hair)
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Швець Тетяна  Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна - лікар дерматовенеролог, дитячий дерматолог, косметолог. Консультує дітей та дорослих з питань діагностики та лікування новоутворень, а також патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин. Тетяна Леонідівна займається лікуванням таких захворювань, як: контактний дерматит, акне, псоріаз, грибкові ураження шкіри та інше.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Зеленська Юлія Василівна на Doc.ua
Юлія Василівна лікар-дерматовенеролог, косметолог веде прийом дорослих і дітей з віку 5 років. Приймає пацієнтів з такими проблемами як: акне (1-4 ступеня), дерматит, бородавки, розацеа, папіломи, контагіозний молюск. Проводить косметологічні процедури для обличчя, контурну пластику губ і ін.
Лікар Косметолог, Дерматолог, Дерматоонколог, Трихолог Тавлуй Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, дерматоонколог, трихолог, косметолог. В практиці використовує принципи доказової медицини, посилаючись на міжнародні стандарти та оновлені рекомендації.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Бабаєва Раміла Рашидовна на Doc.ua
Кваліфікований дерматовенеролог і косметолог, фахівець високої кваліфікації в естетичній, апаратній та ін'єкційній косметології. Займається антивікової терапією, гіпергідрозом, гіперпігментацією, акне, постакне, рубцевими змінами тканин, випаданням волосся аліментарного генезу, нейродермітом, стрептодермією, стафілодермією
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS
вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса) 51/1Ана карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Швець  Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна – лікар дерматовенеролог, косметолог. Веде прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Виконує дерматоскопію.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Косметолог Шпек Катерина Юріївна на Doc.ua
Катерина Юріївна веде клінічну практику як дерматовенеролог область професійної діяльності лікаря - терапія хвороб шкіри, вугрової висипки, шкірних проявів ІПСШ. Авторству доктора пек належить 3 наукові роботи.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Горбачевська Вікторія Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується в галузі загальної та дитячої дерматовенерології. Володіє техніками лазерної хірургії, апаратної косметології, видалення новоутворень методом кріодеструкції.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Ліпкевіч Ольга Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець, дерматовенеролог і косметолог доктор Ліпкевіч О.А., володіє найширшим переліком діагностичних і терапевтичних методик у своїй області, проводить терапію складних, хронічних і гострих патологій шкіри.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Засуха Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, трихолог, косметолог. Веде прийом для дітей і дорослих. Пройшла курси по косметології та ін'єкційним методикам
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right