Сторінка 4: Дитячі Косметологи в Києві

Лікар Косметолог, Терапевт Шевченко  Олена Валеріївна на Doc.ua
Спеціаліст-косметолог, терапевт. Більше 20 років працює в лікувальній і естетичній косметології. Спеціалізується на найсучасніших ін'єкційних техніках, досконало володіє мистецтвом тредлифтинга (зміцнення тканин обличчя і шиї мезонітями), з успіхом застосовує плазмоліфтинг, препарати гіалуронової кислоти, ботулотоксину для боротьби з віковими змінами і іншими проблемами шкіри обличчя, волосистої частини голови, тіла. Також вирішує вікові проблеми шкіри. Веде прийом пацієнтів з 18 років
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Ященко Наталя Борисівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, дерматології, косметології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: атопічний дерматит, екзема, нейродерміт, розацеа
Лікар Косметолог Костиря Ірина Тимофіївна на Doc.ua
Лікар-косметолог має великий досвід роботи в сфері естетичного здоров'я шкіри обличчя і тіла. Проводить широкий спектр процедур, включаючи мезотерапію, біоревіталізацію, плазмотерапію та ін. Лікує запальні і хронічні вугрові висипи. Займається видаленням тату, пігментації, розтяжок і новоутворень шкіри лазером
Клініка «Mezzo Anti-Age Clinic»
вул. В. Чорновола, 27на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматолог, Косметолог Лукіна Ольга Євгеніївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, косметолог. Спеціалізується на лікуванні хвороб шкіри у дорослих та дітей, проводить косметологічні процедури проти старіння шкіри (біоревіталізація, ін'єкції Диспорта, контурна пластика і ін.).
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Колос Катерина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматолог Колос Катерина Миколаївна проводить діагностику і лікування захворювань шкіри, видалення доброякісних новоутворень шкіри, ін'єкції ботулотоксину, мезотерапії, контурну пластику, плазмоліфтинг, доглядові процедури, чистки, пілінги, масажі обличчя, апаратні методики оздоровлення і омолодження шкіри;
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Колос Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, лікар-дерматовенеролог, лікар-косметолог
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог, Дерматолог Кісімес Ксенія Андріївна на Doc.ua
Дерматовенеролог, дерматокосметолог, трихолог. Займається лікуванням шкірних захворювань і різних патологій, а також проблем з волоссям і шкірою голови. Видаляє новоутворення шкіри. Лікує вугрову хворобу.
Лікар Косметолог Іщенко-Лещинська Валентина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології, також є тренером б'юті-школи. Проводить навчання лікарів технікам введення БТА (ботулінотерапія) і видає сертифікати. Проводить консультативний прийом, ботулінотерапію, мезотерапію, біоревіталізацію, тредліфтинг (нитьовий ліфтинг), контурну пластику обличчя і тіла, лікування акне, лазерне видалення волосся та ін. Допомагає впоратися з косметологічними дефектами. Веде прийом для дітей від 10 років
Лікар Косметолог, Дерматолог Невзорова Лариса Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматокосметолог, атестований фахівець з динамічної лазерної епіляції Moveo. Лариса Володимирівна - досвідчений фахівець в області косметології, приймає дорослих і дітей. Лікар виконує мезотерапію, пілінги та догляди, контурну пластику і апаратну косметологію, допомагає пацієнтам з проблемами шкірного покриву (акне, демодекоз і т. д.)
Центр інноваційної апаратної косметології «Divine»
Київ, вул. Костянтинівська, 22/17на карті
Подільськийм. Контрактова площа
chevron_left 4
Показати ще 9 Лікаріautorenew
5 chevron_right