Сторінка 3: Дитячі Інфекціоністи в Києві

Лікар Інфекціоніст Воронов Олександр Олександрович на Doc.ua
Воронов Олександр Олександрович
Кандидат медичних наук, асистент кафедри. Займається лікуванням кишкових інфекційних хвороб, інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів, що передаються повітряно-крапельним шляхом, захворювань інфекційної етіології зовнішніх шкірних покривів
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
4.5
Лікар Інфекціоніст Рихальська Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на інфектології. Катерина Сергіївна займається лікуванням гострих і хронічних вірусних гепатитів, TORCH-інфекцій та інших герпетичних, протозойних інфекцій. Веде прийом для пацієнтів з 15 років
Лікар Сімейний лікар, Педіатр, Інфекціоніст, Гастроентеролог Набокова Вікторія  Гориславівна на Doc.ua
Вікторія Гориславівна – лікар вищої категорії. Спеціалізується на сімейній терапії, педіатрії, гастроентерології, інфекційних захворюваннях. Лікує захворювання дихальної системи, ШКТ, дитячі інфекції (менінгіти, гепатити, глистні інвазії, невралгії. У дорослих захворювання суглобів, кардіопатології та ін.
Лікар Інфекціоніст Андрійчук Ігор Васильович на Doc.ua
Ігор Васильович займається лікуванням інфекційних захворювань у дітей і дорослих, надає допомогу при гострих респіраторних інфекціях з проявом ускладнень бронхолегеневої системи, надає інтенсивну терапію. Має досвід роботи Республіці Ангола (Африка)
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Раус Ірина Володимирівна на Doc.ua
Досконало володіє діагностикою та методами лікування дитячих інфекційних захворювань, а також інших хвороб дитячого віку. Підбирає індивідуально схеми вакцинації, спостерігає дітей з хронічною патологією. Має глибоку теоретичну підготовку в питаннях ВІЛ-інфекції у дітей.
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, Інфекціоніст Губіна Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна лікар педіатр, дитячий інфекціоніст та гастроентеролог другої категорії. Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як: обструктивні бронхіти, ларинготрахеїти, пієлонефрити і ІМВС, функіональні порушення травлення, ДЖВП, глистяні інвазії, атопічний дерматит, бронхіальну астму, вірусні інфекції, ацетономічні стани різної етіології та ін
Лікар Інфекціоніст Литвиновська Катерина Станіславівна на Doc.ua
Доктор займається діагностикою та лікуванням кишкових і респіраторних інфекцій, герпетичних інфекцій, ВІЛ-інфекції, нейроінфекцій у дітей. Також підбирає схему лікування для дітей з імунодефіцитом
chevron_left 3 4
Показати ще 5 Лікаріautorenew