Лікар Інфекціоніст Махіня Наталія Володимирівна на Doc.ua

Махіня Наталія Володимирівна

Лікар проводить терапію дитячих та дорослих інфекційних захворювань, гострих респіраторних вірусних інфекцій, паразитарних інвазій, інфекційних захворювань. Здійснює вакцинацію дітей

Освіта

• Донецкий государственный медицинский университет им.М.Горького. Медико-профилактический факультет (1996)
  • Луганский государственный медицинский университет, факультет последипломного образования, интернатура по инфекционным болезням (1997)
  • Харьковская медицинская академия последипломного образования. Специализация по детским инфекционным болезням (2002)
  • НМАПО им.П.Л.Шупика, ПАО "Детские инфекционные болезни". Предоставлена вторая категория (2007)
  • НМАПО им.П.Л.Шупика, ТУ "Современные вопросы иммунодефицитных состояний у детей" (2009)
  • НМАПО им.П.Л.Шупика, ПАЦ "Детские инфекционные болезни" (2012)
  • НМАПО им.П.Л.Шупика, ТУ "Иммунопрофилактика инфекционных болезней". Предоставлена высшая категория (2012)
  • НМАПО им.П.Л.Шупика, ПАО "Детские инфекционные болезни" (2016)
  • НМАПО им.П.Л.Шупика, ТУ "Иммунопрофилактика инфекционных болезней" (2018)
  • НМАПО им.П.Л.Шупика, ТУ "Нейроинфекции у детей" (2020)
  • НМАПО им.П.Л.Шупика. Специализация "Инфекционные болезни" (2021)

Курси

• Тренінг «Добровільне консультування та тестування на ВІЛ» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», м. Київ (2009)
  • Семінар «Невідкладні стани та серцево-легенева реанімація в педіатрії», м. Луганськ (2012)
  • «Імунопрофілактика інфекційних хвороб», м. Київ (2012)
  • Науково-практична конференція «Міжнародний консенсус терапії хронічних, вірусних гепатитів» (2013)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю та пленумом Асоціації інфекціоністів України «Вірусні хвороби, ВІЛ-інфекція/СНІД», м. Алушта (2013)
  • Семінар «Проблемні питання профілактики та лікування інфекційних та соматичних захворювань у дітей», м. Луганськ (2013)
  • Майстер-клас «Вакцинація: діалог з батьками», проведений центром діагностики та навчання «Вища ліга», м. Київ (2015)
  • Міжнародний конгрес «Людина та ліки. Україна», м. Київ (2015)
  • Симпозіум «Інфекційні запальні захворювання верхніх дихальних шляхів Практичні поради», м. Київ (2015)
  • Майстер-клас «Середній отит у дітей. Не для отоларингологів», м. Київ (2015)
  • ХІ конгрес педіатрів України «Актуальні проблеми педіатрії», м. Київ (2015)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Нові технології в діагностиці та лікуванні інфекційних хвороб. Проблеми медицини тропіків та подорожей», м. Київ (2015)

Виконувані процедури

• консультативний прийом
  • огляд і вивчення анамнезу
  • призначення і корекція лікування
  • вакцинація

Лікування захворювань:

• Дитячі та дорослі інфекційні захворювання
  • Гострі респіраторні вірусні інфекціі
  • Паразитози
  • ВІЛ-інфекції
  • COVID-19

Перевірені відгуки про лікаря

56 Відгуки
Ірина 02 Березень 2024
Візит пройшов дуже добре.Дякую.
Дмитро 29 Лютий 2024
Чудовий лікар, дуже приємна, надала нам консультацію, задоволені прийомом
Наталія 20 Лютий 2024
Гарний лікар, компетентний у своїй справі.Все добре пройшло. Візитом задоволена. Лікар відповів на всі мої запитання, які мене турбували. Все було чудово на візиті.
Валентина 30 Січень 2024
Нам дуже сподобався прийом, бабуся дуже задоволена. По нашій проблемі лікар все розказала, пояснила все по аналізам. Ми в захваті від прийому, лікар дала нам надію
Євгеній 20 Січень 2024
Візитом до лікаря залишився задоволеним, усе пройшло добре.