Лікар Інфекціоніст, Педіатр Стусік Марія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Стусік Марія Юріївна

Педіатр вищої категорії, займається лікуванням захворювань за такими напрямками, як гастроентерологія, алергологія, пульмонологія і неврологія, дитячих інфекційних хвороб. Проводить електрокардіограму, консультативний прийом дітей до 18 років. Призначає індивідуальну терапію в умовах денного стаціонару. Здійснює довготривалу курацию пацієнтів з хронічними патологіями

Перевірені відгуки про лікаря 25 відгуків

Матвій 17 Лютий 2024
Усе вислухала, надала багато зрозумілої, доступної, легкої у розумінні інформації, а також пояснила проблему з якою до неї звернулись. Візитом залишились задоволені.
Іванна 03 Лютий 2024
Все нормально пройшло. Те що я хотіла почути, я почула від лікаря.  Лікар призначила лікування,  все чудово було.
Дарія 27 Січень 2024
Дуже класна лікарка, спеціаліст своєї справи та видно що любить діток. Рекомендую
Тетяна 06 Січень 2024
Все сподобалося на візиті. Все добре відбулося. Задоволені всім.
Дарій 29 Грудень 2023
Досить детально розповіли  про лікування і про перебіг хвороби, причини. Розписали аналізи та саме лікування і подальші дії. Все добре.
Людмила 05 Грудень 2023
Дуже сподобалося, лікарка вислухала, все обговорили, наразі продовжуємо лікування. Будемо звертатися. Дякую!
Анжеліка 28 Листопад 2023
Все сподобалось, чудовий лікар! Лікар назначила лікування, розказала як лікуватися, рекомендувала дієту. Лікар все розписала і ми вже почали лікування
Поліна 11 Листопад 2023
Нам дуже лікарка сподобалась, видно що знається у своїй роботі.
Анна 16 Листопад 2021
София 31 Липень 2021