Лікар Інфекціоніст, Педіатр Стусік Марія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Стусік Марія Юріївна

Консультація від850 грн
Педіатр вищої категорії, займається лікуванням захворювань за такими напрямками, як гастроентерологія, алергологія, пульмонологія і неврологія, дитячих інфекційних хвороб. Проводить електрокардіограму, консультативний прийом дітей до 18 років. Призначає індивідуальну терапію в умовах денного стаціонару. Здійснює довготривалу курацию пацієнтів з хронічними патологіями
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 29 відгуків

Мія 22 Червень 2024
Сподобалось спілкування з лікаркою, усе доступно пояснила, призначила лікування. Візитом задоволені.
Олександра 03 Квітень 2024
Візит пройшов добре. Лікар дуже хороший спеціаліст. Все нам дуже сподобалося, все було гарно.
Направлено до клініки
22 Березень 2024
Категорично не раджу цього лікаря!!!! 4 тижні водила за носа, назначала купу аналізів наголошувала що потрібно з здавати в тій лабораторії в якій їй, я так розумію, вигідно. Лікувала дитину від того, що в принципі не лікують. Я довірилась лікарці, а вона травила мою дитину не потрібними ліками. Коли зрозуміла що щось не так звернулась до двох інших лікарів, які посміялись і казали що дитина здорова і всі ті аналізи тому докази. Їй просто було вигідно щоб кожен тиждень ми приходили на консультацію і здавали аналізи з яких вона мала %. Нічого людського в ній немає...
Матвій 22 Березень 2024
До лікаря зверталися на повторний прийом, все було добре, без зауважень
Візит у клініку
Матвій 17 Лютий 2024
Усе вислухала, надала багато зрозумілої, доступної, легкої у розумінні інформації, а також пояснила проблему з якою до неї звернулись. Візитом залишились задоволені.
Іванна 03 Лютий 2024
Все нормально пройшло. Те що я хотіла почути, я почула від лікаря.  Лікар призначила лікування,  все чудово було.
Дарія 27 Січень 2024
Дуже класна лікарка, спеціаліст своєї справи та видно що любить діток. Рекомендую
Тетяна 06 Січень 2024
Все сподобалося на візиті. Все добре відбулося. Задоволені всім.
Дарій 29 Грудень 2023
Досить детально розповіли  про лікування і про перебіг хвороби, причини. Розписали аналізи та саме лікування і подальші дії. Все добре.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Людмила 05 Грудень 2023
Дуже сподобалося, лікарка вислухала, все обговорили, наразі продовжуємо лікування. Будемо звертатися. Дякую!
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
1 2 3