Харків

Сторінка 2: Наркологи в Харкові

Лікар Нарколог, Психіатр Бражник Лариса Олександрівна на Doc.ua
Лікар нарколог вищої категорії, в професійну сферу діяльності якого входить лікування наркотичної та алкогольної залежностей, ігроманії та тютюнопаління. Володіє такими методиками лікування наркологічних захворювань: лазерне блокування, гіпноз, медикаментозна корекція, імплантація-підшивка пролонговів. З 2004 року керує наркологічним центром "Авіценна".
Лікар Нарколог Скобелєв Володимир Олександрович на Doc.ua
Лікар-нарколог, проводить діагностику, а також лікування алкогольної та наркотичної залежностей. Спеціалізується на лікуванні психічних розладів у залежних.
Лікар Нарколог Чуєв Юрій Федорович на Doc.ua
Лікар нарколог вищої категорії з 35-річним стажем роботи, кандидат медичних наук, спеціалізується на лікуванні пацієнтів, які страждають від наркотичної, алкогольної або тютюнової залежностей, а також проводить реабілітацію людей з діагнозом "ігроманія".
Лікар Нарколог, Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
4.7
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
Лікар Нарколог, Психіатр Сосин Іван Кузьмич на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар нарколог, доктор медичних наук, а також заслужений винахідник України. Займається лікуванням різних залежностей (залежність від алкоголю, наркотиків, тютюну, комп'ютера, азартних ігор тощо). Організував першу в Україні кафедру наркології ХМАПО (Харківської медичної академії післядипломної освіти) в 1981 р. і очолює її по сьогоднішній день.
Лікар Нарколог, Психотерапевт Мілашенко Олена Миколаївна на Doc.ua
Нарколог вищої категорії, головними професійними обов'язками якого є лікування алкогольної залежності, а також виведення пацієнтів із запою (умови приватного стаціонару).
Лікар Нарколог, Психіатр Мисько Галина Миколаївна на Doc.ua
Кандидат медичних наук, доцент кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти. Лікар нарколог, психіатр, спеціалізується на голкорефлексотерапії, вперше в Україні для лікування наркологічних захворювань використовувала рефлексотерапію.
Лікар Нарколог Гончарова Олена Юріївна на Doc.ua
Лікар нарколог, кандидат медичних наук, досконало володіє методами психофармакотерапії та психотерапії, а також комп'ютерними технологіями, які використовує в лікувально-відновлювальних стандартах наркології (клінічної).
Лікар Нарколог Слабунов Олег Степанович на Doc.ua
Кандидат медичних наук, доцент кафедри наркології ХМАПО (Харківської медичної академії післядипломної освіти). Спеціалізується на немедикаментозних методах лікування (сорбційні методи детоксикації, психотерапія, квантова гемотерапія).