Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог, Психосоматолог Стецюра Вікторія  Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Стецюра Вікторія Олегівна

Відома в Києві психіатр, психотерапевт через ефективне лікування таких захворювань та проблем: різні страхи, тривога, нав'язливі дії та думки, безсоння, порушення поведінки, панічні розлади, головний біль різного генезу, психічні розлади, конфліктність, невпевненість у собі, асоціальна поведінка , синдром хронічної втоми, манія переслідування, жахи під час сну, хронічна втома, неконтрольована агресія, апатія та млявість, зміна особистості, тривожний стан. Лікар веде лікування пацієнтів від початку їх звернення до кінцевого результату: (пацієнт позбувся своєї проблеми з якою звернувся до лікаря).

Перевірені відгуки про лікаря 145 відгуків

Іван 17 Квітень 2024
Лікар компетентна.
Анна 15 Квітень 2024
Кваліфікований лікар, все дуже сподобалось.
Візит у клініку
Світлана 14 Квітень 2024
Все було добре, кваліфіковано, професійно. Лікар призначив лікування. Задоволена роботою лікаря
Анна 08 Квітень 2024
Все було чудово. Дуже сподобалася лікар, дуже гарні враження. Лікар виписала рецепт, назначила лікування і далі буде підтримувати. Спілкувалися онлайн, я дуже задоволена
Ганна 07 Квітень 2024
Все пройшло добре, консультація сподобалась, лікарка змогла допомогти.
Дмитро 02 Квітень 2024
Гарний спеціаліст, онлайн консультацією з лікарем задоволені, ніяких зауважень
Ольга 31 Березень 2024
Лікарка дуже уважна, все вислухала і надала допомогу на першому прийомі, я задоволена, дякую.
Направлено до клініки
Олександр 24 Березень 2024
Не дуже сподобалось ставлення лікаря, не відчував себе безпечно. Лікарка практично не розуміла що я говорю.
Валерія 22 Березень 2024
Лікар, як спеціаліст, дуже гарний, дала чітку відповідь на запитання, гарна була консультація, онлайн консультація сподобалася
Алина 12 Березень 2024
Прекрасный специалист, никаких вопросов к доктору не было, доктор внимательно слушала, задавала вопросы и в конечном итоге назначила лечение. Надеюсь что хорошие назначения и доктор будет меня вести дальше. В специалисте я уверена, с доктором приятно работать
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right