Івано-Франківськ

Сторінка 18: Приватні лікарі в Івано-Франківську

Лікар Психолог Йосифів Ярина Ярославівна на Doc.ua
Ярина Ярославівна практикує методи арт-терапії та гештальт підхід. Надає психологічну допомогу при підвищеній тривожності, страхах, невротичних розладах, проблемах взаємодії у колективах та сім'ї. Займається розвивально-корекційною роботою при порушеннях психічного розвитку. Проводить психологічне консультування батьків з питань розвитку та виховання дітей.
Лікар Уролог Мізинюк  Тарас  Богданович на Doc.ua
Тарас Богданович спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань.
Лікар Невролог Гевка Ігор Теодорович на Doc.ua
Доктор проводить діагностичне обстеження, профілактику і лікування порушень в роботі центральної та периферичної нервової системи.
Лікар Дерматолог, Косметолог Гриник Христина Володимирівна на Doc.ua
Христина Володимирівна консультує пацієнтів і займається лікуванням захворювань шкіри: вугровий висип, розацеа, грибок шкіри, нігтів тощо.
Лікар Невролог Казімирчук Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна має багаторічний досвід лікування пацієнтів неврологічного профілю. Спеціалізується на терапії невритів, неврозів, головного болю, епілепсії та ін. Проводить ультразвукове дослідження головного мозку у немовлят.
Лікар Імунолог Федорин Ірина Ярославівна на Doc.ua
Ірина Ярославівна проводить прийом дітей, що часто хворіють. Займається вакцинацією здорових дітей, пацієнтів з патологіями. Спеціалізується на терапії вроджених імунодефіцитів. Проводить підготовку пацієнтів до дитячого колективу, консультування дітей з алергічною патологією.
Лікар  Шеремета Ганна Іванівна на Doc.ua
Володіє Сучасний методами діагностики и навички медикаментозного лікування патології гастроентерологічного профілю. Консультує з професійної точки зору по вопросам харчування, допомогає підібраті дієту при захворюваннях шлунково-кишково тракту и порушеннях метаболізму. Пріймає дітей и дорослих.
Лікар Педіатр Чігур Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна спеціалізується на лікуванні інфекцій, захворювань дихальних шляхів, функціональних розладів травної системи, атопічного дерматиту у дітей. Розробляє схему дієтотерапія, загартовування дитячого організму.
Лікар Хірург Колодій Дмитро Ярославович на Doc.ua
4.5
Дмитро Ярославович - спеціаліст в області хірургії, проводити діагностику та видалення новоутворень шкіри різного генезу.
Лікар Стоматолог Безпала Світлана Миколаївна на Doc.ua
4.5
Лікар спеціалізується на терапевтичному, ортопедичному, хірургічному, ортодонтичному лікуванні зубів у дорослих та дітей, а також виконує імплантацію зубів. Лікар пломбує каріозні порожнини, видаляє зубні "нерви", лікує пульпіт, періодонтит, стоматит, флюс, проводить процедуру відбілювання та багато іншого.