Івано-Франківськ

Сторінка 17: Приватні лікарі в Івано-Франківську

Лікар Пластичний хірург, Стоматолог Демків Віталій Ігорович на Doc.ua
Віталій Ігорович спеціалізується на сучасних методах лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, встановленні зубних імплантатів, а також контурній пластиці обличчя (усунення зморшок, корекція контуру та об’єму губ за допомогою препаратів гіалуронової кислоти).
Лікар Інфекціоніст Матейка Галина Богданівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні та діагностиці інфекційних захворювань, кишкового тракту, дихальних шляхів, зовнішніх шкіряних покривів, інтоксикація організму тощо.
Лікар Стоматолог Григоришин Олег Степанович на Doc.ua
Олег Степанович є засновником та головним лікарем «Станіславівської лічниці». Веде медичну практику більш ніж 30 років. Спеціалізується на протезуванні та терапевтичному лікуванні зубів
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Шкреметко Марта Іванівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог проводить діагностику і лікування патологій шийки матки радіохвильовим методом та кріодеструкцією, лікує запалювальні хвороби, патологічні захворювання, клімактеричні розлади у жінок тощо. Крім того, Марта Іванівна проводить ультразвукові дослідження
Лікар Ендоскопіст Беркій Тарас Любомирович на Doc.ua
Тарас Любомирович займається проведенням діагностичної і лікувальної гастроскопії, колоноскопії. Проводить також всі інші ендоскопічні маніпуляції у своїй медичній практиці, а крім того – операції та інші обстеження шлунково-кишкового тракту і лікувальну ендоскопію
Лікар Педіатр Гончар Світлана Станіславівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Світлана Станіславівна займається патронажем дітей з народження до 18 років. Спеціалізується на лікуванні інфекційних та гострих захворювань. Проводить імунопрофілактику з метою попередження, уникнення поширення і ліквідації інфекційних хвороб у дітей.
Лікар УЗД-фахівець Лапа Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна займається проведенням УЗД внутрішніх органів, дає експертну оцінку результатам УЗ-досліджень. Проводить ультразвукову діагностику органів черевної порожнини, органів малого тазу, м'яких тканин, грудних та молочних залоз.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Настоящий Володимир Володимирович на Doc.ua
Володимир Володимирович займається терапевтичним лікуванням зубів. Також він є спеціалістом з ортодонтії – коригує прикус шляхом встановлення брекет-систем, кап.
Лікар Дерматовенеролог Ковалюк Андрій Михайлович на Doc.ua
Андрій Ковалюк – кваліфікований медик, проводить лікування дерматологічних та венерологічних захворювань. В сфері естетичної медицини має досвід проведення таких процедур, як лікування шкірних захворювань, рубців, акне; лазерні процедури (видалення татуювань та перманентного макіяжу); шугаринг та воскове видалення волосся; кріомасаж; програми догляду за різними типами шкіри
Лікар Стоматолог Гавінський Олег Олегович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олег Олегович спеціалізується на терапевтичному лікуванням зубів, пародонту сучасними методами та матеріалами. У роботі використовує операційний мікроскоп для досягнення найкращих результатів. Індивідуально навчає пацієнтів гігієні порожнини рота.