Івано-Франківськ

Сторінка 15: Приватні лікарі в Івано-Франківську

Лікар Інфекціоніст Семігіна Вікторія В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Вікторія В'ячеславівна проводить консультації і огляд з приводу інфекційних захворювань. Займається призначенням та інтерпритацією обстежень, призначає та контролює процес лікування. Надає медичну допомогу при вірусних інфекціях (ВІЛ, СНІД, гепатитах, вітрянці, віспі). Лікує бактеріозиди: хелікобактаріоз, хламідіоз, бешиху, скарлатину
Лікар Акушер-гінеколог, Алерголог, Аудіометрист Бандера Анатолій Шарович на Doc.ua
Лікар Ревматолог Рибак Христина Степанівна на Doc.ua
Лікар Дерматовенеролог Дем'янік Віта Володимирівна на Doc.ua
Віта Володимирівна проводить діагностику та лікування захворювань та проявів на шкірі, волоссі та нігтів. Лікар лікує такі хвороби: бородавки, псоріаз, лишай, дерматит, себорея тощо.
Лікар Отоларинголог Лесів Леся Василівна на Doc.ua
Лікар Невролог Безносенко Андрій Борисович на Doc.ua
Андрій Борисович - лікар вищої категорії. У нього 30-річний досвід роботи в медицині, з них 23 - в неврології. Лікар має великий досвід лікування всіх видів неврологічних захворювань, в тому числі мігрені, остеохондрозу і судинних захворювань центральної нервової системи при необхідності застосовує м'які техніки мануальної терапії.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Шаар Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології. Діагностує та лікує фонові захворювання Шийки матки, гінекологічні захворювання (дитяча та підліткова гінекологія в тому числі), консультує та веде пацієнтів з неплідністю, лікує статеві інфекції, ендокринологічні розлади, веде вагітних. Консультує та підбирає індивідуальні методи контрацепції. Лікар була учасником симпозіумів, конференцій з різних напрямків в акушерстві та гінекології, педіатрії та УЗД у різних країнах
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Цицюра Орися Орестівна на Doc.ua
Орися Орестівна спеціалізується на лікуванні органічних, функціональних захворювань шлунково-кишкового тракту. Є досвідченим фахівцем зі спостереження пацієнтів з інфекційними патологіями, розладами травної системи.
Лікар Офтальмолог Петришин Мар'яна Миколаївна на Doc.ua
Мар’яна Миколаївна спеціалізується на діагностиці, повному обстеженні та кваліфікованому лікуванні різних видів офтальмологічних захворювань. Підбирає корекцію зору різної складності (в тому числі контактну), проводить щорічні профілактичні огляди.
Лікар Педіатр Снігур Наталія Дмитрівна на Doc.ua
Наталія Дмитрівна займається діагностикою та лікуванням захворювань різного ґенезу у дітей до 18 років. Проводить терапію інфекційних, вірусних захворювань, у тому числі гострих захворювань дихальних шляхів. Лікує дерматити, займається терапією функціональних розладів травної системи.