Івано-Франківськ

Сторінка 21: Приватні лікарі в Івано-Франківську

Лікар Мамолог Стинський Юрій Володимирович на Doc.ua
Юрій Володимирович спеціалізується на лікуванні та діагностиці дисгормональної патології, запального характеру, пухлинні патології молочних залоз. Проводить такі процедури, як фізікальне обстеження, мамографія, цитологічні та гістологічні обстеження.
Лікар Акушер-гінеколог, Сексопатолог Веспянська Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань та вже наявних сексуальних розладів. Надає консультації гармонізації та корекції міжособистісних і сексуальних стосунків у партнерських та подружніх парах.
Лікар Ендокринолог Орел Лідія Олександрівна на Doc.ua
Лідія Олександрівна лікар проводить процедури дослідження щитовидної, підшлункової залози, гіпофізу, гіпоталамусу тощо. Лікує такі захворювання: цукровий та нецукровий діабет, хвороба Іценко – Кушинга.
Лікар Дерматовенеролог Басюк-Луцька Оксана Євгеніївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог проводить лікування алергічних дерматитів, бактеріальних, вірусних та грибкових захворювань шкіри. Допомагає в позбавленні інфекцій, що передаються статевим шляхом
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Струк Роксолана Михайлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Роксолана Михайлівна проводить радіологічне дослідження для діагностування захворювань різного ґенезу, а також лікування з використанням радіотерапії. Надає кваліфіковану допомогу пацієнтам, використовуючи для діагностики і терапії радіологічне обладнання високої якості.
Лікар УЗД-фахівець Губицька Марія Вікторовна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар ультразвукової діагностики широкого профілю, має глибокі знання в області анатомії і фізіології, виконує точний і інформативний опис виявлених патологічних змін усіх органів та систем. Працює на сучасному обладнанні.
Лікар Акушер-гінеколог Купчак Ірина Маноліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціаліст займається терапією патологічних станів у гінекології, здійснює діагностику і спостереження вагітності, мікрохірургічні та пластичні операції.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Гніда Юліана Богданівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Юліана Богданівна спеціалізується на ортодонтичній стоматології. Проводить лікування, корекцію прикусу брекет-системами різних видів: сапфірові, металеві, керамічні. Лікує молочний, змінний прикус за допомогою знімних та незнімних апаратів.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Буянова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар Ірина Буянова проводить лікування всіх дерматологічних захворювань: акне, дерматити, купероз шкіри, грибок нігтів, себорея та інші. В естетичній медицині володіє ін’єкціними методиками та процедурами по догляду за шкірою. Надає перевагу процедурам, які дають швидкий, довготривалий та помітний ефект – біоревіталізація, ін'єкції краси та контурна пластика.
Лікар УЗД-фахівець Урсакі Наталія Олегівна на Doc.ua
Наталія Олегівна стала першим лікарем, який почав впроваджувати в Івано-Франківську методику лікування – озонотерапію. Проводить УЗ-обстеження у дорослих та дітей по всім напрямам.