Ивано-Франковск

Страница 18: Частные врачи в Ивано-Франковске

Врач Психолог Йосифів Ярина Ярославівна на Doc.ua
Ярина Ярославівна практикує методи арт-терапії та гештальт підхід. Надає психологічну допомогу при підвищеній тривожності, страхах, невротичних розладах, проблемах взаємодії у колективах та сім'ї. Займається розвивально-корекційною роботою при порушеннях психічного розвитку. Проводить психологічне консультування батьків з питань розвитку та виховання дітей.
Врач Уролог Мизинюк Тарас Богданович на Doc.ua
Тарас Богданович специализируется на диагностике и лечении урологических заболеваний.
Врач Невролог Гевка Игорь Теодорович на Doc.ua
Доктор проводит диагностическое обследование, профилактику и лечение нарушений в работе центральной и периферической нервной системы.
Врач Дерматолог, Косметолог Гриник  Кристина  Владимировна на Doc.ua
Кристина Владимировна консультирует пациентов и занимается лечением заболеваний кожи: угревая сыпь, розацеа, грибок кожи, ногтей и тому подобное.
Врач Невролог Казімирчук Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна має багаторічний досвід лікування пацієнтів неврологічного профілю. Спеціалізується на терапії невритів, неврозів, головного болю, епілепсії та ін. Проводить ультразвукове дослідження головного мозку у немовлят.
Врач Иммунолог Федорин Ірина Ярославівна на Doc.ua
Ірина Ярославівна проводить прийом дітей, що часто хворіють. Займається вакцинацією здорових дітей, пацієнтів з патологіями. Спеціалізується на терапії вроджених імунодефіцитів. Проводить підготовку пацієнтів до дитячого колективу, консультування дітей з алергічною патологією.
Врач  Шеремета Анна Ивановна на Doc.ua
Владеет современными методами диагностики и навыками медикаментозного лечения патологии гастроэнтерологического профиля. Консультирует с профессиональной точки зрения по вопросам питания, помогает подобрать диету при заболеваниях желудочно-кишечного тракта и нарушениях метаболизма. Принимает детей и взрослых.
Врач Педиатр Чигур Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна спеціалізується на лікуванні інфекцій, захворювань дихальних шляхів, функціональних розладів травної системи, атопічного дерматиту у дітей. Розробляє схему дієтотерапія, загартовування дитячого організму.
Врач Хирург Колодий  Дмитрий  Ярославович на Doc.ua
4.5
Дмитрий Ярославович - специалист в области хирургии, проводит диагностику и удаление новообразований кожи различного генеза.
Врач Стоматолог Безпала Світлана Миколаївна на Doc.ua
4.5
Лікар спеціалізується на терапевтичному, ортопедичному, хірургічному, ортодонтичному лікуванні зубів у дорослих та дітей, а також виконує імплантацію зубів. Лікар пломбує каріозні порожнини, видаляє зубні "нерви", лікує пульпіт, періодонтит, стоматит, флюс, проводить процедуру відбілювання та багато іншого.