Івано-Франківськ

Сторінка 2: Дерматовенерологи в Івано-Франківську

Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Косметолог ЛУЦИК ІВАННА ВОЛОДИМИРІВНА Іванна Володимирівна на Doc.ua
Іванна володимирівна кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів. Проводить діагностику та лікування захворювань шкіри.
Івадерм
Повторна консультація 300 грн
вул. Військова, 2на карті
Позітрон
Лікар Дерматовенеролог Кучер Марія Василівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та лікування: псоріазу, алопеції, екземи, фотодерматозу, акне, мікозу гладкої шкіри, себореї, корости, оніхомікозу, розацеа, склеродермії, алергічно-контактного дерматиту, піодермії, герпесу, вітіліго, мікроспорії, нейродерміту, червоного плоского лишаю, кандидозу
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Венеролог, Дерматолог Дутчак Олеся Мирославівна на Doc.ua
Олеся Мирославівна — лікар-дерматовенеролог , дерматолог, венеролог та косметолог. Проводить такі процедури як плазмоліфтинг, склеротерапія нижніх кінцівок, масаж, SPA – депіляція та парафінотерапія, воскову депіляцію та ін. Лікар проходила курси підвищення кваліфікації і отримала диплом міжнародної школи медичної косметології ім. Софії Грицак «Медична косметологія» .
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Іванків Аліна Любомирівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні захворювань и патологій різніх тіпів кожи
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Госедло (Надбережна) Софія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології і дитячій дерматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням атопічного дерматиту, алергічного-контактного дерматиту різного походження, бактеріальних і вірусних інфекцій шкіри
БРАСС. Здорова шкіра
вул. Січових Стрільців 28, ІІ поверхна карті
Старе місто
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Мотренко Леся Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології та косметології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Постійно вдосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Дерматовенеролог Жовнірук Мар'яна Богданівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог займається діагностикою і лікування захворювань шкіри та волосся, позбавляє від проблем дерматовенерологічного профілю. Мар'яна Богданівна лікує такі захворювання, як псоріаз, алопеція, екзема, акне, себорея, короста, оніхомікоз, розацеа. Лікар також видаляє бородавки