Дніпро

Сторінка 2: Мамологи в Дніпрі

Лікар Хірург, Онколог, Мамолог Потоцький Юрій Дмитрович на Doc.ua
Потоцький Юрій Дмитрович
Юрій Дмитрович - онкохірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань, видаленні злоякісних і незлоякісних утворень грудної залози, шкіри і м'яких тканин. Є автором понад п'ятдесят наукових робіт, співавтором чотирьох підручників
Дніпровський медико-хірургічний центр ім. М.І. Пирогова
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 04  трав.нд 05  трав.пн 06  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Мамолог, Онколог Кутова Юлія Вікторівна на Doc.ua
Онкохірург, мамолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, пріоритетний напрямок роботи - рання діагностика і терапія патології грудної залози, оперативне лікування пухлин шкіри і видалення доброякісних новоутворень.
Лікар Онколог, Мамолог Ткачук Олександр Геннадійович на Doc.ua
Онколог, мамолог вищої категорії, пріоритетний напрямок роботи - консервативне лікування передпухлинної патології та злоякісних новоутворень молочних залоз, а також проведення ультразвукової діагностики
Лікар Мамолог, Онколог Азатян Сергій Костянтинович на Doc.ua
Головний лікар-мамолог Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради, завідувач відділенням диспансеру в міському онкоцентрі м.Дніпропетровська, лікар вищої лікарської категорії, область професійної діяльності - діагностика і лікування запальних, ендокринних, передракових і ракових захворювань молочної залози.
Лікар Онколог, Мамолог, Хірург, Пластичний хірург Савенков Олег Юрійович на Doc.ua
Савенков Олег Юрійович - пластичний і реконструктивний хірург, онкохірург-мамолог. Доктор навчався в Дніпропетровській і Запорізькій медичних академіях, підвищував кваліфікацію з онкохірургії і вже 6 років допомагає своїм пацієнтам.
Лікар Мамолог, Онколог, УЗД-фахівець Чудна Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням будь-яких патологій молочних залоз: запальними захворюваннями; травмами молочних залоз; пухлинними і передпухлинними захворюваннями; проводить біопсію молочних залоз під контролем УЗД. Веде пацієнток після спеціального лікування раку молочної залози з диспансерним наглядом і реабілітацією
Лікар Онколог, Мамолог Терещенко Максим Сергеевич на Doc.ua
Максим Сергійович проводить діагностику і лікування онкологічних і мамологических захворювань. Лікар регулярно покращує свої професійні навички на різних курсах і семінарах.
Лікар Онколог, Хірург, Мамолог Приходько Сергій Андрійович на Doc.ua
Кваліфікований онкохірург, спеціалізується на діагностуванні та лікуванні онкології різної локалізації. Здійснює хірургію гострих і хронічних патологій, лікування онкопроцесу спинного, головного і кісткового мозку, лімфатичної системи, грудної порожнини, раку шкіри, пухлин центральної нервової системи, доброякісних утворень.
DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 04  трав.нд 05  трав.пн 06  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Хірург, Мамолог Романець Світлана Миколаївна на Doc.ua
Доктор С.Н. Романець спеціалізується на герніопластиці, хірургії в мамології, проводячи весь спектр традиційних та малоінвазивних операцій по корекції патологій грудей. Світлана Миколаївна активно займається науковою діяльністю, її авторству належить більше 25 наукових публікацій. Також доктор Романець є співавтором методичних і науково-практичних рекомендацій «Хірургія», «Гемостаз і тромбопрофілактика».
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Лікар Мамолог, Дерматоонколог, Онколог Шапірко Наталія Геннадіївна на Doc.ua
Головний онколог поліклініки дорожньої клінічної лікарні Придніпровської залізниці, лікар-мамолог, професійна спеціалізація - діагностика і видалення шкірних новоутворень (невуси, гемангіоми, папіломи та ін.), Діагностика і лікування передракових патологій молочної залози і раку молочної залози.
chevron_left 2 3
Показати ще 8 Лікаріautorenew