Дніпро

Сторінка 21: Дитячі лікарі в Дніпрі

Лікар Кардіоревматолог Абатурова Наталія Іванівна на Doc.ua
Дитячий кардіолог вищої категорії, проводить діагностику, лікування і профілактику хвороб у дітей від народження і до 18 років. Спеціалізується на виконанні ЕКГ, ЕХО-КГ і добовому вимірі артеріального тиску.
Лікар Офтальмолог Трифонова Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар офтальмолог вищої категорії, який спеціалізується на профілактиці та діагностиці проблем із зором у дітей і дорослих. Займає посаду консультанта відділення патології новонароджених (недоношених дітей).
Лікар Отоларинголог Підяш Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог (ЛОР), основні обов'язки якого такі: промивання мигдалин, придаткових пазух носа, слухових проходів, введення турунд і ліків в барабанну порожнину, розтин фурункулів вуха, витяг стороннього тіла з носа, вуха та ін.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Новохатній Олександр Анатолійович на Doc.ua
Новохатний Олександр Анатолійович має значний досвід роботи та вищу категорію з УЗД. Виконує обстеження: м'яких тканин, суглоби, серцево-судинний комплекс (МАГ, кінцівки, б/в аорти, серце), нирки зі шлунком та кишечником, органи ендокринної системи, еластографію (печінка, підшлункова, щитовидна залоза, молочні та грудні залози).
Лікар Онколог, Хірург Романенко Олександр Анатолійович на Doc.ua
Кандидат медичних наук, дитячий хірург, також фахівець з дитячої оперативної онкології, лікар першої категорії, член Асоціації дитячих хірургів області, область професійної діяльності - ургентна, гнійна і планова дитяча хірургія.
Лікар Педіатр Лізякіна Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-педіатр з 37-річним досвідом роботи, завдяки якому ефективно проводиться лікування простудних, гастроентерологічних та інфекційних захворювань у дітей дошкільного та шкільного віку. Займається складанням календаря вакцинацій. Людмила Анатоліївна має сертифікат по гомеопатії.
Лікар Стоматолог Распутіна Галина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог вищої категорії
Лікар Отоларинголог, Отоларинголог-онколог Хоботова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна – лікар отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на оториноларингології та онкоотоларингології. Проводить повний спектр огляду та маніпуляцій на ЛОР органах, ендоскопію носоглотки, гортані, порожнини носа. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань у дорослих та дітей.
Лікар Педіатр Шевчук Ольга Василівна на Doc.ua
Ольга Василівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячий захворювань. Займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, бронхіту, риніту, отиту, фарингіту та ін.
Лікар Фтизіатр Гриць Людмила Георгіївна на Doc.ua
Дитячий лікар-фтизіатр, має вищу лікарську категорію, загальний стаж роботи лікарем перевищує 30 років, з них 25 років - робота фтизіатром, професійна спеціалізація - профілактика, виявлення та лікування туберкульозу у дітей різних вікових груп.