Дніпро

Сторінка 20: Дитячі лікарі в Дніпрі

Лікар Хірург Ашкіназі Борис Григорович на Doc.ua
Хірург займається лікуванням захворювань хірургічного профілю у дітей. Вільно володіє методиками оперативних втручань, що застосовуються при вентральних грижах, грижах білої лінії і діастазі прямих м'язів живота, крипторхізмі, гігромі, видаляє доброякісні новоутворення, врослі нігті, допомагає при патологіях м'яких тканин, гнійно-запальних процесах шкіри, апендициті, парапроктиті
Лікар Алерголог Пінаєва Наталія Леонідівна на Doc.ua
Дитячий алерголог, лікар вищої категорії, стаж роботи якого складає більше 33 років. Проводить шкірні алергологічні проби з метою діагностики різних захворювань (алергії, кропив'янки, полінозу і ін.) і їх подальшого лікування. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Хірург Царьова Ірина Володимирівна на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням вродженої дитячої патології (грижі, водянки, фімози, невуси, гемангіоми, атероми і т.д.), патологією пальців кисті і стоп (запальні процеси - панариції, паронихии, врослі нігті), гнійно-запальними захворюваннями м'яких тканин різної локалізації (фурункули, абсцеси, флегмони, лімфаденіти), радикальним лікуванням кіст куприка. Займається наданням невідкладної хірургічної допомоги дітям з гострим апендицитом, травмами грудної та черевної порожнин. Володіє сучасними малоінвазивними методами оперативних втручань (лапароскопія, торакоскопія, і т.д.).
Лікар Офтальмолог Степанова Оксана Олексіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оксана Олексіївна веде приватну практику як досвідчений лікар-офтальмолог. Приймає дітей з патологіями органів зору. Проводить комплексну діагностику, консервативне і апаратне лікування кератиту, блефариту, міопії, гіперметропії, косоокості і ін. захворювань. Займається підбором окулярів і контактних лінз.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Музика Лариса Вікторівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог. Проводить консультативний прийом і здійснює діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкірного покриву і похідних - волосся, нігтів, а також слизової оболонки. Лікування проводиться як хірургічним методом, так і за допомогою медикаментів.
Лікар Гастроентеролог Завгородня Наталія Юріївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог першої категорії, проводить відеоендоскопія, а також займається лікуванням таких проблем зі здоров'ям, як гастрит, панкреатит, коліт, дуоденіт, виразкова хвороба, гастроентероколіт, гастродуоденіт і ін.
Лікар Педіатр, Неонатолог Дупленко Наталія Валеріївна на Doc.ua
Педіатр, неонатолог, лікар вищої категорії, головний лікар медичного центру "Здорове покоління". Спеціалізується на лікуванні дітей з перинатальною патологією, консультуванні з питань грудного вигодовування, лікуванні інфекційних захворювань і ін.
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Некрасова Яна Петрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар отоларинголог, сурдолог. Має значний досвід в терапії запальних, інфекційних захворювань ЛОР-органів. Володіє щадними методиками лікування хронічних захворювань таких як, синусит, тонзиліт, аденоїдит і т.д. Проводить повну діагностику слуху, здійснює індивідуальний підбір слухових апаратів.
Лікар Стоматолог Гаркуша Альона Юріївна на Doc.ua
Стоматолог Гаркуша Олена Юріївна практикує лікування зубів і молочних, і постійних. Вона спеціалізується на професійній гігієні порожнини рота, займається лікуванням пародонтозу, карієсу, пульпіту і багато чого іншого. Пройшовши інтернатуру, після закінчення університету, є лікарем медичного центру "Стоматологія Н +". Також доктор пройшла курси з пародонтології, імплантації зубів, захворювань порожнини рота у дітей та деякі інші.
Лікар Психолог, Дерматовенеролог Барсукова Лариса Ізотовна на Doc.ua
Лікар проводить розтин фурункулів, карбункулів, видалення стрижнів, збір матеріалу для обстеження на ЗПП. Спеціалізується на лікуванні гострих, хронічних дерматозів, екземи, псоріазу, атопічного дерматиту, вітіліго, корости, себореї, захворювань волосся, нігтів, мікозів