Дніпро

Сторінка 24: Дитячі лікарі в Дніпрі

Лікар Педіатр Мудренко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар педіатр, володіє технікою масажу, динамічної гімнастики і акватренінг. Спеціалізується на лікуванні дітей, які страждають патологіями дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, а також проводить ефективне усунення інфекційних захворювань.
Лікар Невролог Мартинюк Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дитячий невролог, спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, використовуючи сучасні методи і досягнення медицини, керуючись принципом індивідуального підходу до кожного маленького пацієнта.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Паранько Олексій Сергійович на Doc.ua
Спеціаліст терапевтичного профілю з багаторічним досвідом роботи в Німеччині та Південній-Африці. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням самих різних гострих і хронічних захворювань. Надає допомогу в правильному трактуванні аналізів і висновків. Дає рекомендації щодо щеплень, профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань, психологічна підтримка, консультація по веденню оптимального способу життя для збереження здоров'я і довголіття. Працює з пацієнтами різного віку.
Лікар Отоларинголог Мазур Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар отоларинголог (фониатр) має 10-річний досвід роботи, спеціалізується на лікуванні патологій голосового апарату і гортані у дітей і дорослих.
Лікар Психолог Назаренко Оксана Олександрівна на Doc.ua
Психолог, працює з дітьми, в сферу професійної діяльності входить вирішення складнощів в дитячо-батьківських відносинах, материнсько-дитячих стосунках, позбавлення від енурезу, заїкання, дитячих страхів, тику, затримки мовного розвитку, нав'язливості, проблеми підліткового періоду.
Лікар Сімейний лікар Дунямалієв Руслан Чінгізович  на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням дорослих і дітей. Спеціаліст використовує в своїй практиці найостанніші досягнення сучасної доказової медицини. Руслан Чінгізович користується великою повагою і авторитетом серед пацієнтів. Впевненість в позитивному результаті, яку вселяє в пацієнта молодий доктор, підкріплена грамотно підібраною діагностикою та лікуванням без зайвих неефективних призначень.
Лікар Отоларинголог Кременна   Анна Сергіївна  на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом, промивання придаткових пазух носа, промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання сірчаних пробок, туалет вуха, аудіометрію, огляд ендоскопом, вилучення сторонніх тіл, розтин атероми вуха, передня тампонада порожнини носа, накладення. Займається діагностикою та лікуванням ЛОР-захворювань.
Лікар Стоматолог Дєєва Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог першої категорії
Лікар Ендокринолог Стогній Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна є дорослим і дитячим ендокринологом, спеціалізується на проведенні діагностики і подальшої терапії ендокринологічної патології, підготовці пацієнтів до оперативних втручань різного роду.
Лікар Невролог Зима Анжеліка Федорівна на Doc.ua
Лікар невролог, фахівець в області лікування психоневрологічних захворювань з використанням сучасних методів і досягнень медицини. При лікуванні безсоння, невралгії, депресії, запалення сідничного нерва та інших захворювань, керується принципом індивідуального підходу до кожного пацієнта.