Дніпро

Сторінка 27: Дитячі лікарі в Дніпрі

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ковтуненко Олена Миколаївна на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Лікар гінеколог дитячого, а також підліткового віку, консультує підлітків з питань статевої культури і підліткової контрацепції. Проводить ефективну терапію при кісті яєчника, енурезі, ендометриті, ерозії шийки матки, ІПСШ та ін.
Лікар УЗД-фахівець Дементій Надія Петрівна на Doc.ua
4.0
УЗД-фахівець, працює в області традиційної ультразвукової діагностики (В-режим, 2-D, 3-D), а також проводить еластографію при хворобах печінки, жовчного міхура, підшлункової залози.
Лікар Нефролог Зіньківська Надія Валерьяновна на Doc.ua
Дитячий і дорослий нефролог, в лікуванні хвороб сечовивідних шляхів і нирок за краще використовувати комплексний підхід. Спостерігає дітей з аутоімунним захворюванням нирок, нирковою недостатністю (хронічної), вродженими аномаліями сечової системи та ін.
Лікар Сімейний лікар Рябошапка Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна - спеціаліст широкого спектру, який має знання у різних галузях медицини. Займається діагностикою та лікуванням найпоширеніших захворювань у дорослих та дітей: ШКТ, серцево-судинних, ЛОР органів, центральної та периферичної нервової системи, сечовидільної системи. Надає допомогу у правильному трактуванні аналізів та висновків. Складання анамнезу. За потреби дає направлення до вузьких фахівців.
Лікар Педіатр Сапа Юрій Семенович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії. Займається лікуванням хронічних патологій у дітей старше одного року: захворювання органів дихання, травлення, сечовидільної системи. Постійно підвищує кваліфікацію, бере участь у семінарах, виступає на конференціях, семінарах з актуальних питань педіатрії, сімейної медицини
Лікар Педіатр Нестор Наталія Вікторівна на Doc.ua
Досвідчений лікар-педіатр спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань дітей різного віку в амбулаторних і стаціонарних умовах. Займається допомогою при хворобах органів дихання, шлунково-кишкового тракту, гострих респіраторно-вірусних інфекцій. Консультує батьків маленьких пацієнтів при інфекційних захворюваннях і респіраторно-вірусних
Лікар Сімейний лікар Кіхта Євген Вікторович на Doc.ua
Євген Вікторович – сімейний лікар. Займається діагностикою та лікуванням дорослих та дітей
Лікар УЗД-фахівець Данченко Ольга Андріївна на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар УЗД, має вищу лікарську категорію, професійна спеціалізація - виконання УЗД внутрішніх органів і систем, ендокринних залоз, м'яких тканин, зняття нейросонограми у дітей.
Лікар Ендоскопіст Щудро Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар працює в діагностичної та лікувальної ендоскопії в напрямку гастроентерології та отоларингології. Сергій Олександрович володіє технікою проведення ендоназальної риноскопії і відеоендоскопії, яка дозволяє оглянути аденоїди і голосові зв'язки через носові ходи. Також проводить колоноскопію, езофагогастродуоденоскопія, бронхоскопію. Виконує лігування варикозно розширених вен стравоходу, взяття біопсії, хромендоскопію, поліпектомію і інші лікувальні процедури
Лікар Стоматолог Рубан Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій стоматології. Ірина Анатоліївна досконально володіє методикою герметизації фісур, лікування карієсу (простого і ускладненого), навчання гігієні ротової порожнини.