Дніпро

Сторінка 17: Дитячі лікарі в Дніпрі

Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Кочерга Олег Євгенійович на Doc.ua
Доктор Кочерга О.Е. має величезний досвід у визначенні і терапії патологій шкірного покриву і слизових. У своїй роботі Олег Євгенович активно використовує методики дермато- і трихоскопії, а також вдається до лабораторного аналізу. Доктор Кочерга надає допомогу при інфекціях шкіри, аутоімунних шкірних патологіях, алергічних дерматитах і т.д.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Живодер Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар гастроентеролог, має першу категорію, займається лікуванням хвороб травної і дихальної систем у дорослих пацієнтів і дітей - дисбактеріозу, гастриту, дуоденіту, панкреатиту, коліту, виразкової хвороби та ін.
Лікар Офтальмолог Балабас Надія Яківна на Doc.ua
Займається лікуванням спазму акомодації, косоокості, амбліопії та інших рефракційних змін. Проводить візометрію, периметрію, дослідження бінокулярного зору, характеру зору, резервів акомодації, конвергенції і дивергенції, дослідження на сінаптофоре об'єктивного і суб'єктивного кута косоокості та ін.
Лікар Отоларинголог Педан Світлана Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Світлана Миколаївна займається профілактикою і лікуванням гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Проводить промивання мигдалин, промивання ППН ( «зозуля»), видалення сірчаної пробки, туалет зовнішнього слухового проходу і ін. Займається лікуванням риносинусита, тонзиліту, гаймориту, фронтита, зовнішнього і середнього отиту, паратонзиллярного абсцесу, ларингіту
Лікар Уролог, Хірург Обертинський Антон Вікторович на Doc.ua
Робоча сфера Антона Вікторовича, як дитячого уролога і хірурга, включає діагностику та терапію урологічної та хірургічної патології у дітей, а також первинну хірургічну обробку поверхні рани, видалення шкірних новоутворень і багато іншого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою: аномалій положення яєчок (крипторхізм); аномалій кількості і структури яєчок (поліорхізм, монорхізм, анорхізм, гермафродитизм і ін.); запальних захворювань органів сечостатевої системи (уретрит, цистит, орхоепідідіміт, балонопостіт); варикоцеле (варикозне розширення вен яєчка); гідроцеле; нетримання сечі; вадами розвитку статевого члена і сечівника (гіпоспадія, епіспадія, коротка вуздечка статевого члена, фімоз, прихований статевий член); гіпогонадізму; затримки статевого розвитку у хлопчиків; передчасного статевого дозрівання у хлопчиків
Лікар Ортопед, Хірург Козлов Володимир Олександрович на Doc.ua
Лікар ортопед-хірург дитячого віку, спеціалізується на лікуванні розладів і порушень функцій кістково-м'язової системи, що є результатом вроджених вад, дефектів, або наслідком травм і захворювань.
Лікар Гастроентеролог, Імунолог, Педіатр Агафонова Олена Олександрівна на Doc.ua
У професійні інтереси Олени Олександрівни входить медичний супровід, а також спостереження за розвитком дітей, навчання правильному догляду за дитиною, розвитку і вихованню, надання невідкладної допомоги
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Нороха Ігор Іванович на Doc.ua
Ігор Іванович Нороха є досвідченим фахівцем по дерматовенерології, він веде медичну практику понад 30 років. Доктор Нороха спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шкірні покриви, її придатки (волосся, нігті)
Лікар Ортопед, Травматолог Лоскутов Олег Олександрович на Doc.ua
Доктор Лоскутов О.А. є прогресивним ортопедом-травматологом, фахівцем з мінінвазінвних методів терапії, ендопротеззування, артроскопії в діагностиці та оперативному лікуванні, сучасної хірургії стопи, колінного і гомілковостопного суглобів.
Лікар Невролог, Психолог Самостян Олена Петрівна на Doc.ua
Олена Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих неврологічних захворювань. Проводить психотерапію, арт-терапію для дітей і підлітків. Займається лікуванням неврозів раннього віку, безсоння, затримки мовного розвитку, органічних патологій ЦНС, епілепсії, ДЦП та ін.