Сторінка 2. Сторінка 2: УЗД для вагітних в 3-му триместрі в Львові(16)

• Оплата карткою,

Дельта Мед - це українсько-ізраїльський багатопрофільний медичний центр. Діагностика та лікування у клініці проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів. Дельта Мед об'єднав команду провідних спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим добутком. Основними напрямками роботи є консультативний, діагностичний, денний стаціонар, хірургія одного дня. ще

вул.Личаківська 129. На карті

• УЗД плоду при вагітності 3 триместр двійня
        1 000 грн
    2 послуги діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
    • Оплата карткою,

Мережа медичних центрів ВЕСЕЛКА® працює з 2015 року. Ми переконані, що здоров’я країни починається зі здоров’я сім’ї. Наша місія – щаслива та здорова сім’я, де дбають про здоров’я з перших кроків та вважають лікаря своїм товаришем. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

• УЗД ІІІ-го триместру вагітності
        920 грн
    1 послуга діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
    • Оплата карткою,

FemiLux - медичний центр з турботою про здоров'я кожної жінки у вашій родині Наша місія - бути вашою підтримкою, турбуючись про жінку в будь-якому періоді її життя. Професіоналізм наших лікарів, комплесний підхід, емпатія гарантують якісну медичну допомогу та підтримку, створюючи атмосферу затишку та розуміння за буд-яких обставин. Ми надаємо послуги: консультації: акушер-гінеколога, дитячого та підліткового гінеколога, ендокринолога, уролога, нутриціолога, невропатолога. УЗД малого тазу, вагітності всіх термінів, молочних залоз, черевної порожнини, щитовидної залози, урологічне. Масаж ручний лікувальний та доглядовий ще

вул. Туган-Барановського 9. На карті

Личаківський

від 800 грн
      • УЗД 2-3 триместру (22-41 тиж) (3Д, 4Д)
        800 грн
      • УЗД двійня 2 триместру (3Д, 4Д)
        1 200 грн
      • УЗД двійня 2-3 триместру (3Д, 4Д)
        1 200 грн
    3 послуги діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
    • Генератор в клініці,
    • Оплата карткою,

Медичний центр «NOVO» є унікальним за своїми діагностичними можливостями медичним закладом у Західній Україні. Такий статус центр має завдяки надсучасному обладнанню від кращих світових виробників медичної апаратури, неймовірно широкому спектру діагностичних послуг та висококваліфікованим фахівцям. У центрі «NOVO» мають можливість пройти МРТ, КТ та різноманітні ультразвукові обстеження. ще

вул. Пилипа Орлика, 4. На карті

Шевченківський

0 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
    • Оплата карткою,

Клініка Юрія Тітовця Медичний центр «ПРОСТІР» проводить успішну медичну практику з 1992 року. Її акредитовано як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я, клініка повністю відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг відповідно до сертифікації ISO 9001:2001. Тут проводиться робота за такими напрямками, як: естетична та антивікова косметологія, лабораторна та ультразвукова діагностика, підліткова гінекологія, репродуктологія, урологія, ендокринологія, мамологія. Безумовними перевагами є: індивідуальний підхід, затишна атмосфера, привітний персонал та високий рівень професіоналізму лікарів ще

пр-т Свободи, 33. На карті

Галицький