Віва на Троєщині

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Клініка Viva на Троєщині має сучасне діагностичне відділення, у якому усі пацієнти можуть отримати доступні і якісні послуги в сфері функціональної, ультразвукової, ендоскопічної, нейрофізіологічної і лабораторної діагностики. Тут ви за найкоротші терміни отримаєте розгорнуту інформацію про власне здоров'я. ще

• Пн-Вс: 8:00-21:00

вул. Лаврухіна, 6. На карті

Деснянський

яКлініка Viva (Віва) на Троєщині має нове і точне обладнання для проведення дуплексного сканування, 3D УЗД, УЗ-діагностики всього організму, функціональних досліджень роботи серця, головного мозку, відеоендоскопічних досліджень і лабораторного аналізу.

Саме у Viva на Троєщині ви можете швидко пройти сучасну електроенцефалографію і реоенцефалографію (ЕЕГ і РЕГ) головного мозку.  А для дітей до року у клініці можна пройти нейросонографію, інакше - УЗД мозку.

Для пацієнтів з підозрою або наявністю серцево-судинної патології у клініці проводяться такі дослідження, як добовий контроль ЕКГ (Холтер) і АТ, ехокардіографія - УЗД серця.

Дослідження судинної системи організму у Viva на Троєщині здійснюється за допомогою реовазографії (кінцівки) і дуплексного сканування судин шиї, голови, кінцівок, нирок, черевної порожнини, статевих органів (чоловіки) і ін.

Послуги клініки Viva (Віва) на Троєщині

• судини нирок;
    • матково-плацентарний кровотік;
  • Ультразвукова діагностика (діти і дорослі):
    • черевна порожнина;
    • органи малого тазу (чоловіки, жінки, діти);
    • сечовий міхур;
    • нирки / наднирники;
    • мошонка;
    • щитовидна залоза;
    • суглоби;
    • жовчний міхур з визначенням функції;
    • молочні залози;
    • слинні залози;
    • тимус (діти до року);
    • лімфовузли та ін .;
  • УЗД для вагітних I-III триместри (фотодокументація, запис на диск);
  • Функціональна діагностика:
    • ЕЕГ / РЕГ;
    • ЕКГ / Холтер;
    • добовий моніторинг артеріального тиску;
    • РВГ судин кінцівок;
    • спірометрія з пробами і без;
  • Ендоскопія:
    • цистоскопія і ін.

Переваги медично-діагностичної допомоги в Viva на Троєщині:

• сучасне та мобільне УЗД на апаратах ALOKA, MEDISON SonoAce, Alpha 10 і ін .;
  • нове і точне обладнання для зняття ЕКГ, ЕКГ і АТ по Холтеру;
  • безболісна, комфортна та інформативна відеоендоскопія;
  • можливість пройти повне обстеження за один день;
  • висока кваліфікація фахівців лікарського і адміністративного персоналу;
  • гнучка цінова політика клініки.

Дуже сподобалася клініка, дівчата дуже привітні, лікар діагностики дуже уважний. Мені дуже сподобалася клініка, буду звертатися ще

Людмила, 25.06.2024

В клініці хороший УЗД спеціаліст, дуже сподобалася. Лікар все ясно розповіла, оглянула як потрібно. Наступний раз саме до цього лікаря хочу потрапити. Клініка чудова, ніяких зауважень не було

Ірина, 21.06.2024

Клініка хороша, все було просто чудово. Класно все пройшло.

Роман, 08.06.2024

Я дуже обурена непрофесійною поведінкою лікаря, що проводив мені РЕГ! Коли я зайшла до кабінету, лікар почав питати що мене турбує, я повідомила що інколи паморочиться голова і трохи тремтять руки, на що лікар одразу каже: це у Вас Паркінсона! Й починає мені розповідати що це за хвороба. Я в нього запитала, чи я вже можу йти, бо як розумію він вже й без діагностики поставив мені діагноз! Загалом, після цього, лікар все ж таки діагностику провів, й не погано, але ж інколи необережне слово може когось вбити. Вважаю, така поведінка неприйнятна для лікарів.

Людмила, 03.06.2024

Було максимально комфортно у цій клініці. Сподобалося що діагностика відбулася вчасно, згідно зазначеного часу. Хотілось, щоб було більше якихось знижок для військових. А так загалом клініка непогана, все було добре.

Констянтин, 29.04.2024

вул. Щекавицька, 36.

Харківське шосе, 49а.

смт. Козин, вул. Київська, 169.

вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговського, 3).

с. Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка).

вул. Вадима Гетьмана, 1 в.

вул. 49-та Садова, 28.

вул. Антоновича, 155.