28 відгуків

Тельбін-Мед

Профільні напрямки роботи центру «Тельбін-Мед» - це чоловіче і жіноче здоров'я. До того ж в його стінах приймають такі фахівці, як невролог, проктолог, хірург, косметолог. Всі кабінети клініки обладнані якісними апаратами для діагностики, завдяки чому фахівці мають можливість оперативно ставити точні діагнози. Дбайливе ставлення до пацієнтів також підкреслюють одноразові інструменти і доступні ціни на послуги. ще

пр. Павла Тичини, 22. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичний центр «Тельбін-Мед» розташований неподалік від станції метро Лівобережна і надає пацієнтам можливість пройти різні діагностичні маніпуляції з метою встановлення точного діагнозу, що є першим і найважливішим етапом при лікуванні будь-якої патології.

Лікарі центру мають великий досвід роботи в державних лікарнях і поліклініках, а на сьогоднішній день поєднують обов'язки в «Тельбін-Мед» з практикою в провідних київських клінічних установах. Більш того, багато співробітників центру - кандидати медичних наук, які ведуть викладацьку роботу паралельно з клінічною практикою.

В даному медичному центрі проводиться діагностика таких захворювань, як безплідність, простатит, уреаплазмоз, мікоплазмоз, хламідіоз і ін., Після чого висококваліфіковані лікарі призначають терапію, покликану зробити кожного пацієнта здоровим і задоволеним.

Діагностичні послуги, які надають в «Тельбін-Мед»:

• кольпоскопія розширена під відеоконтролем;
  • ультразвукова метросальпінгографія;
  • доплерографія:
    • артерій верхніх або нижніх кінцівок;
    • вен верхніх або нижніх кінцівок;
  • УЗД:
    • молочних залоз;
    • органів черевної порожнини;
    • органів малого таза (вагінальне, трансабдоминальное, комбіноване);
    • органів сечової системи;
    • органів сечостатевої системи;
    • мошонки;
    • щитовидної залози;
    • УЗД-контроль нирки (та інших органів);
    • УЗД плоду (1й, 2й, 3й триместри).

Устаткування медичного центру «Тельбін-Мед»:

• УЗД-апарат;
  • дерматоскоп і лампа Вуда застосовуються в діагностиці шкірних захворювань;
  • кольпоскоп;
  • аноскоп і ректоскоп для візуальної оцінки слизової в прямій кишці.

В целом, достаточно корректный приём, состоялся вовремя. Но, к сожалению, нет возможности распечатать результаты диагностики, только написать от руки, что есть не очень удобно.

Роман, 02.12.2019

Проходила в лікарні УЗД-діагностику, лікар була дуже чемна, уважна, гарно мене подавилася і написала заключення. Єдине зауваження, що клініка приватна і сучасна, а лікар пише свої заключення від руки, а не в друкованому вигляді.

Тамара, 25.01.2019

Всё понравилось, хорошее отношение, быстро, вовремя, еще и консультацию провели.

Ольга, 05.11.2018

Все хорошо, все во время. все качественно.

Юлия, 30.01.2018

Я не поняла, почему в УЗИ органов брюшной полости не входят почки. Везде делают, а здесь нет. И в этой клинике врачи те же, что в обычной поликлинике. Я бы лучше туда пошла, и мне сделали бы лучше, чем здесь за 250 гривен.

Елена, 27.01.2017

Киев, ул. Драгоманова, 2-Б. На карті