Impulse Medical

• Оплата карткою,

Медичний центр «IMPULSEMEDICAL» -- надійний помічник твого здоров’я. Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет ще

вул. Урлівська, 8. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Медичний центр ImpulseMedical чекає на всіх, кому потрібна кваліфікована медична допомога.

Понад 20 років наш мед центр працює у Нікополі. За цей час центр ми заслужили неабияку довіру нікопольців, а також багато нагород: в рейтингу кращих товарів та послуг України майже щороку, зокрема в 2023-му отримали визнання “Вибір року”. З перших місяців повномасштабного вторгнення росії в Україну Нікополь знаходиться під постійними обстрілами, багато хто з нікопольців був змушений виїхати з міста, зокрема і до Києва. Переїхали і деякі наші спеціалісти. Це стало поштовхом до відкриття столичної філії.

ImpulseMedical — медичний центр, в який ми вклали весь свій багаторічний досвід і знання. Розуміння своєї важливої місії — допомагати людям слідкувати за здоровʼям — надихає і наповнює ентузіазмом.

Наші двері  гостинно відчинені для мешканців Києва, внутрішньо переміщених осіб, військових і членів їх сімей. Зараз працюємо над розробкою цікавих програм, комплексних обстежень, щоб зробити турботу про ваше здоров’я якомога доступнішою.

В нашому центрі ви зможете:

• зробити аналізи та лабораторні дослідження будь-якої складності,
  • пройти УЗД-діагностику на апараті SonoScape,
  • ендоскопію шлунку та кишківника на апаратіPentax,
  • вакцинуватися від грипу,
  • іньекції, крапельниці та перев’язки,
  • отримати консультації від таких кваліфікованих спеціалістів:

Сабірлі Мехін Мушфигівна лікар-гінеколог.

Петрівська Ганна Сергіївна  лікар- терапевт.

Бормот Тетяна Володимирівна лікар-ендокринолог,  вищакатегорія.

Тімахов ІгорІванович лікар травматолог-ортопед ,вищакатегорія

Якимчук Сергій Петрович лікар хірург-проктолог,вищакатегорія.

Романенко Ірина Михайлівна лікар-дерматолог, вищакатегорія

Зензура  Сергій Дмитрович лікар-уролог, вищакатегорія.

Зелений  Володимир Петрович лікарУЗД ,вищакатегорія.

Перестюк  Лілія Олексіївна  лікар-кардіолог.

Бучинський  Анатолій Ігорович  лікар-ендоскопіст.
Панасенко  Євгенія Олександрівна  лікар-педіатр

ул. Н. Закревского, 47, 2 этаж. На карті