80 відгуків

Клініка Варта

Клініка Варта пропонує пацієнтам пройти повний цикл діагностики онкологічних захворювань із складанням лікувального та реабілітаційного планів і супроводом в подальшому лікуванні. Фахівці центру використовують в роботі найсучаснішу технічну базу для проведення променевої, ендоскопічної, інтервенційної і ультразвукової діагностики ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Ломоносова, 33/43. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Теремки, м.Васильківська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностика в клініці Варта

• Комп'ютерна томографія;
  • Магнітно-резонансна томографія;
  • Мамографія;
  • Ендоскопія.

Зібравши повний анамнез пацієнта і провівши додаткові обстеження, клініка «Варта» дає свій висновок пацієнтові і надає список можливих варіантів вирішення проблеми. В результаті клієнт отримує прозорий і доступний опис кожного варіанту - плюси, мінуси, шанси, ризики і т. д. Будь-якій людині з онко-діагнозом фахівець клініки «Варта» надає можливість прийняти усвідомлене рішення з усіх можливих варіантів і супроводжує в процесі лікування.

Обладнання клініки

Відділення оснащене рентгенографічним апаратом, 640-зрізовим комп'ютерним томографом, мамографом, апаратом УЗД експертного класу та магнітно-резонансним томографом з напруженістю магнітного поля 1,5 Тесла.

• МР томограф TOSHIBA Vantage Titan 1.5Т з розширеною апертурою до 71 см дає можливість проводити дослідження пацієнтів масою тіла до 200 кг.
  • Комп'ютерний томограф TOSHIBA Aquilion One на 640 зрізів з товщиною зрізу 0.5 мм. Найбільша з зареєстрованих в світі протяжність одночасного сканування дозволяє проводити дослідження всіх органів і ділянок тіла пацієнта, а також перфузії головного мозку, перфузії легень, печінки, підшлункової залози та селезінки, серця.
  • Маморадіологічний діагностичний комплекс створено для комфорту пацієнтки і найточнішої діагностики. Він складається з двох суміжних кабінетів. В одному з кабінетів знаходиться цифрова мамографічна система HOLOGIC SELENIA, USA, а в іншому ультразвукова система експертного класу TOSHIBA
  • Aplio XG - робоча станція лікаря радіолога із спеціалізованими монітароми для перегяду мамографічного зображення
  • Центр оснащений експертними УЗД-апаратом TOSHIBA APLIO 500
  • Ендоскопічні дослідження в Клініці Варта проводяться з використанням обладнання експертного класу: система EVIS EXERA III CV-190

Прийом очікували понад тридцять хвилин, літня людина очікувала, була дуже втомлена, персонал не попередив про затримку і нічого не пояснив

Людмила, 16.08.2023

На ресепшене и рентгенолог очень хорошо относились. Мы остались очень довольны обслуживанием

Виктор, 22.07.2022

Сервіс на вищому рівні, дівчата на рецепції дуже уважна, привітні. МРТ апарат сучасний, комфортно було лежати.

Нина, 23.12.2021

Все понравилось, приятный, вежливый персонал клиники. Внимательные врачи. Диагностику провели быстро и безболезненно. Приятно порадовала цена. Буду обращаться ещё и рекомендовать знакомым.

Александр, 02.03.2021

Поразило как в клинике в условиях карантина соблюдают все меры предосторожности, все в масках и костюмах. Все комфортно.

Ксения, 26.10.2020

ул. Ломоносова, 58. На карті