Nativita (Натівіта), центр репродуктивної медицини

Центр репродуктивної медицини Nativita (Натівіта) спеціалізується на проведенні лікувально-діагностики заходів, пов'язаних безпліддям. Фахівці центру розробляють індивідуальне лікування для сімейних пар, спираючись на останні досягнення в біомедичних технологіях. ще

• Нд: вихідний

вул. Вишгородська, 45 А/6. На карті

Подільський

Nativita (Натівіта) - центр репродуктивної медицини, який спеціалізується на лікуванні безпліддя. Лікарі центру нададуть кваліфіковані консультаційні послуги, проведуть діагностичні дослідження і спільно з пацієнтами виберуть оптимальний курс лікування, в разі якщо він необхідний.

Ембріологічна лабораторія

На базі клініки діє ембріологічна лабораторія, яка забезпечує широкий спектр лабораторних послуг таких, як збір, підготовка та зберігання статевих клітин людини (яйцеклітин і сперматозоїдів). У зв'язку з використанням чутливих і тонких лабораторних методів, ембріологічна лабораторія знаходиться окремо в безпечних і стерильних кімнатах, але в безпосередній близькості до операційних кімнатах, де проводиться пункція яєчникових фолікулів. Ембріологічна лабораторія працює відповідно до протоколів, які були розроблені професійними ембріологами з урахуванням сучасних досягнень у світовій практиці.

Цитогенетична і молекулярно-діагностична лабораторія

У зв'язку з тим, що хромосомні аномалії складають основну масу генетичних захворювань і вони досить добре поширені в популяції, їх виявлення є головним завданням цитогенетичної лабораторії. Тому базі клініки заплановано створення сучасної цитогенетичної та молекулярно-діагностичної лабораторії. У даній лабораторії будуть використовуватися як традиційні методи цитогенетики (каріотипування і флуоресентна гібридизація), так і впроваджені сучасні молекулярні діагностичні технології (ПЛР в реальному часі, порівняльна геномна гібридизація, секвенування нового покоління і т.д.). Завдання цитогенетичної лабораторії виключити хромосомні аномалії, вроджені вади розвитку, розумову відсталість та ін.

Медицина плода

• рання діагностика вад розвитку плоду;
  • пошук хромосомних аномалій;
  • розвиток безпечних способів допологової діагностики;
  • внутрішньоматкова хірургія плоду;
  • причини і запобігання невиношування і мертвонароджуваності;
  • передбачення і запобігання передчасним пологам;
  • ускладнення багатоплідних вагітностей.

Анестезіологія

Безпечна анестезія вимагає проведення ретельного передопераційного обстеження і інтраопераційного моніторингу. Для моніторингу використовується високоточна сучасна апаратура.

В клинике хорошо, все очень дружелюбные, милые, заботливые . Мне все понравилось

Анна, 07.11.2017

Делала УЗИ беременности,все очень понравилось. Вежливый персонал, доктор очень хороший, все рассказал,показал (на мониторе), про каждый орган и пальчик)) Рекомендую.

Марія, 12.02.2017

Хороший и внимательный доктор был на УЗИ, мне всё понравилось.

Наталья, 17.01.2017

ул. Пимоненко, 10а. На карті