Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Просто»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Приємна клініка, знаходиться в зручному місці, персонал ввічливий, діагностику зробили як потрібно, я задоволений візитом в клініку

Дмитро, 13.03.2024

Дуже швидко та якісно все пройшло. Результати обслідування надали нам дуже швидко, навіть швидше ніж ми очікували. Обслуговування було у клініці на найвищому рівні.

Віра, 13.03.2024

Загалом залишилась задоволеною, єдине, в клініці було холодно.

Раїса, 12.03.2024

Все пройшло на відмінно, я задоволена, дякую.

Оксана, 11.03.2024

Клиника понравилась, диагностику провели хорошо, замечаний не было, персонал клиники хороший

Валентина, 11.03.2024

В клініці все було добре, діагностику провели добре, не було ніяких зауважень, пацієнт прийшов додому задоволений

Андрій, 11.03.2024

Клініка сподобалася, все пройшло супер.У клініці  дуже гарно, приємний медичний персонал, дуже  уважні, професійні, ввічливі лікарі. Адміністратори на рецепції теж дуже сподобалися.

Зоя, 08.03.2024

Нормальне ставлення, опісля діагностики усе пояснили.

Любов, 08.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Лікар який проводив мені діагностику, видно зразу що людина професіонал своєї справи. Тому я повністю задоволена клінікою і спеціалістами, які працюють у цій клініці.

Олена, 07.03.2024

Все було добре, швидко провели діагностику, ніяких зауважень не було

Ірина, 05.03.2024

В клініці дуже привітні й компетентні лікарі. Задоволені роботою клініки. В клініку зверталися вже не перший раз

Олег, 05.03.2024

Хороша клініка. Дуже добре все пройшло.Сподобалася сама клініка та персонал, дуже хороше було обслуговування.Дякую

Ірина, 28.02.2024

Нормально все зробили нам у клініці, те що й потрібно було. Відбулося все вчасно, без ніяких затримок, точно згідно  запланованого часу. Результати обслідування надали майже зразу. Тому нас все у клініці задовольнило. Дякуємо.

Олександр, 28.02.2024

Все нормально пройшло. Все дуже  сподобалося у цій клініці.

Олег, 22.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Тетяна, 17.02.2024

Все сподобалося у клініці. Було затишно, комфортно, чудовий персонал у цій клініці.Приїхали скорше, нам дозволили пройти діагностики скорше - це дуже сподобалося. Все пройшло прекрасно, при потребі ще будемо звертатися у цю клініку обов'язково.

Олена, 16.02.2024

Сподобалася клініка. Все пройшло добре, нормально, комфортно, зручно було. У клініці ввічливий персонал, всі дуже привітні. При потребі ще будемо звертатися у цю клініку.

Любов, 14.02.2024

Все сподобалося у клініці. Пройшло все добре.

Людмила, 14.02.2024

Дуже сподобалася клініка. Все прекрасно пройшло.

Віталій, 06.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною - гарне відношення працівників, а також сподобалось, що дівчинка на рецепції порекомендувала трішки змінити діагностику й подумавши, я прийшла до висновку, що рекомендація доречна.

Любов, 03.02.2024

Я задоволена клінікою. Все відбулося вчасно, результати які були надані мені сподобалися. Лікар теж сподобався.Все було комфортно. Сподобалося у клініці.

Надія, 03.02.2024

Клініка дуже сподобалася, діагностику провели якісно, сервіс чудовий. Дякую!

Ольга, 29.01.2024

В клініці працює дуже гарний персонал та все чітко мені провели. Мені все сподобалось.

Андрій, 21.01.2024

Дуже добре все пройшло. Сподобалося у клініці. Привітливо, гарненько все було. Раніше мене прийняли навіть.

Раїса, 20.01.2024

Дуже ввічливий персонал, невеличка черга, швидко видали висновок.

Ніна, 17.01.2024

ул. Анны Ахматовой, 31. На карті