Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Просто»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 10:00-18:00

ул. Закревского 61\2. На карте

Деснянский , м.Черниговская, м.Лесная

Нормально все зробили нам у клініці, те що й потрібно було. Відбулося все вчасно, без ніяких затримок, точно згідно  запланованого часу. Результати обслідування надали майже зразу. Тому нас все у клініці задовольнило. Дякуємо.

Олександр, 28.02.2024

Все нормально пройшло. Все дуже  сподобалося у цій клініці.

Олег, 22.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Тетяна, 17.02.2024

Все сподобалося у клініці. Було затишно, комфортно, чудовий персонал у цій клініці.Приїхали скорше, нам дозволили пройти діагностики скорше - це дуже сподобалося. Все пройшло прекрасно, при потребі ще будемо звертатися у цю клініку обов'язково.

Олена, 16.02.2024

Сподобалася клініка. Все пройшло добре, нормально, комфортно, зручно було. У клініці ввічливий персонал, всі дуже привітні. При потребі ще будемо звертатися у цю клініку.

Любов, 14.02.2024

Все сподобалося у клініці. Пройшло все добре.

Людмила, 14.02.2024

Дуже сподобалася клініка. Все прекрасно пройшло.

Віталій, 06.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною - гарне відношення працівників, а також сподобалось, що дівчинка на рецепції порекомендувала трішки змінити діагностику й подумавши, я прийшла до висновку, що рекомендація доречна.

Любов, 03.02.2024

Я задоволена клінікою. Все відбулося вчасно, результати які були надані мені сподобалися. Лікар теж сподобався.Все було комфортно. Сподобалося у клініці.

Надія, 03.02.2024

Клініка дуже сподобалася, діагностику провели якісно, сервіс чудовий. Дякую!

Ольга, 29.01.2024

В клініці працює дуже гарний персонал та все чітко мені провели. Мені все сподобалось.

Андрій, 21.01.2024

Дуже добре все пройшло. Сподобалося у клініці. Привітливо, гарненько все було. Раніше мене прийняли навіть.

Раїса, 20.01.2024

Дуже ввічливий персонал, невеличка черга, швидко видали висновок.

Ніна, 17.01.2024

Комфортно, зручно , мені все в клініці сподобалося, оцінюю на 5 з плюсом, дякую!

Валентин, 15.01.2024

Все супер, все добре пройшло. Мені все сподобалось.

Ганна, 09.01.2024

Клініка сподобалась, лікар все гарно зробив, залишилась задоволена

Ганна, 13.12.2023

Усе чисто, цивільно. Ввічливий персонал, діагностику отримав швидко. Залишився задоволеним.

Володимир, 13.12.2023

Все отлично, диагностику сделали идеально и очень быстро

Любов, 16.11.2023

Все було чудово, персонал привітний, все зробили як треба

Ілля, 16.11.2023

Візит пройшов швидко, усе гарно пояснено.

Анастасия, 15.11.2023

Толкове роз'яснення висновку, залишилось приємне враження від спілкування з фахівцем.

Таїса, 15.11.2023

Прийняли вчасно, відношення добре, людяне ставлення. Усе надано в повному обсязі. Лікар що робив УЗД, докладно усе розповів, та показав. Залишилась задоволеною.

Людмила, 15.11.2023

В клініці мені робили  денситометрію, за роботу та увагу, можу поставити лікарю діагносту не п'ять балів, а всі п'ятнадцять. Настільки красиве відношення як до пацієнта, лікар допомогла в усьому, посадила, розказала, я не можу передати наскільки все було добре. Не знаю як звати дівчинку, яка робила мені діагностику, дуже дякую лікарю і низький уклін

Надія, 14.11.2023

Все було добре, діагностику зробили, зауважень не було

Дмитро, 14.11.2023

Все сподобалося, буду звертатися ще. Дякую.

Оксана, 13.11.2023

Проспект Голосеевский, 59-б. На карте

Голосеевский

ул. Владимира Винниченка (ранее Ю. Коцюбинского), 4. На карте

ул.Семьи Кристеров, 20. На карте

Подольский

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карте

Оболонский

пр-т Степана Бандеры, 17/1. На карте