Медичний центр «Просто»

Центр «Просто» надає можливість відвідати не тільки консультації кваліфікованих фахівців, а й пройти діагностичні дослідження. У клініці доступна така діагностика, як: МРТ, УЗД-діагностика, ехокардіографія ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

У медичному центрі «Просто» надають висококваліфіковану медичну допомогу із застосуванням професійної апаратури.

Послуги

У діагностичному центрі «Просто» зможуть запропонувати такі діагностичні послуги, як:

• МРТ голови
  • УЗД малого таза
  • УЗД судин ніг
  • Ехокардіографія

Обладнання

Центр славиться якісним і сертифікованим обладнанням. Лікарі використовують МР-томограф 1.5Т з коротким тунелем, який призначений для кардіологічних, нейрологічних, ангіологічних, абдомінальних і ортопедичних досліджень, а також діагностики всього тіла.

GE Signa HDxt 1,5t — апаратура експертного класу для скринінгових досліджень, а також є найкращою у лінійці апаратів Signa від компанії GE. HDxt використовує унікальну технологію, яка допомагає розширити медичну візуалізацію, надаючи широкий спектр доповнень. Вони здатні допомогти отримати якісні і точні результати обстеження

Дуже сподобався візит в клініку, персонал і лікар діагностики доброзичливі, я задоволена

Тетяна, 29.04.2024

Хороша клініка. Було чисто, акуратно, приємно у цій клініці. Все пройшло гарно, без ніяких негативних моментів.

Людмила, 29.04.2024

Мне очень понравился доктор диагностики, молодой специалист, очень внимательная. Персонал клиники на ресепшен тоже очень внимательный, всю информацию рассказали, я осталась очень довольна визитом в клинику

Ірина, 29.04.2024

Сподобалася клініка, все було супер. Добрий, хороший, ввічливий персонал у клініці. Приємно та комфортно було перебувати у цій клініці, мене повністю усе влаштувало. Дякую.

Олена, 26.04.2024

Клініка дуже сподобалася. Обслуговування у клініці було на найвищому рівні, все пройшло добре. Клініка мене повністю задовольнила.

Лариса, 26.04.2024

проспект Берестейский 67. На карті