4 відгуки

Харт Лайф Хоспітал

Медичний центр у першу чергу спеціалізується на кардіохірургії та кардіології. У тому числі в установі проводиться діагностика і консультації, лабораторні та інструментальні дослідження, хірургічне та медикаментозне лікування всього спектру вроджених і набутих серцево-судинних захворювань ще

• Сб-Нд: 10:00-16:00

вул. Амосова, 6, 4 поверх. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна, м.Олімпійська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

В установі «Харт Лайф Хоспітал» намагаються завжди дотримуватися високої якості у всьому.  Це стосується як діагностики,  досліджень, складання плану терапії, так і підготовки до хірургічних втручань, у післяопераційне відновлення і реабілітацію, що особливо важливо при подібних проблемах.

Напрями, за якими ведеться робота у «Харт Лайф Хоспітал»:

• кардіохірургія і кардіологія;
  • стаціонар;
  • консультації вузьких фахівців;
  • лабораторні дослідження;
  • функціональна діагностика.

Перевагою центру є можливість пройти саме повне обстеження і діагностику захворювань, у тому числі тут проводять коронарографію та надають консультації кращі лікарі країни. План лікування можна отримати як з приводу консервативної терапії, так і з приводу операційного втручання.

Тут будь-який пацієнт отримає лікування з використанням найбільш нового медичного діагностичного і лікувального обладнання, а період відновлення проведе в комфортних палатах.

Команда клініки не покине пацієнта після завершення лікування і завжди готова допомогти з подальшим наглядом і супроводом.

Перевагою клініки є проведення оперативного лікування ускладненого перебігу гіпертонічної хвороби (протезування аорти при аневризмах аорти, при розшаровуючих аневризмах аорти, операція Бенталл), ішемічної хвороби серця та ускладнень гострого інфаркту міокарда (аортокоронарне шунтування, резекція аневризми лівого шлуночка), вроджених і набутих вад серця (пластика і протезування клапанів серця).

Воздухофлотский проспект 9. На карті

Соломенский

ул. Депутатская, 15/17, офис 2. На карті

Святошинский

ул. Драгоманова, 31 б. На карті

Дарницкий

бульвар Леси Украинки, 23-б. На карті

Печерский

ул. Соломенская, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

Соломенский