Відгуки про діагностичний центр Діагностичний центр Медбуд

• Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,
  • Вс: 9:00-14:00

пр-т Лобановського, 17. На карті

Солом'янський , м.Хрещатик, м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Все добре пройшло і обслуговування було добре.Дякую.

Світлана, 02.12.2023

Клінікою та діагностикою задоволена, все добре, дякую.

Ольга, 02.12.2023

Персонал клініки дуже гарний, видно, що фахівці високого рівня, сама клініка гарна, апаратура досить хороша. В клініці було дуже затишно і комфортно, дуже все сподобалось

Александр, 01.12.2023

Робила денситометрію, лікарка, що робила діагностику, була уважною, відповіла на геть усі мої запитання. Все було добре, дякую.

Ольга, 01.12.2023

Усе сподобалось, окрім того, що лікар, яка робила мені УЗД прийшла із запізненням.

Поліна, 28.11.2023

Робила УЗД, лікар уважно зробив діагностику, подивився, пояснив усе та надав відповіді на мої запитання.

Дар'я, 25.11.2023

Все сподобалось у кілініці. В загальному все відбулося добре.

Ганна, 25.11.2023

Нормальний сервіс, в клініці робила денситометрію, зараз сезон загострень захворювань, єдине зауваження, це те, що лікар був один на два кабінети, довелось чекати лікаря, але чекала недовго

Лариса, 14.11.2023

Не перший раз у цьому медичному закладі. Тому все дуже сподобалось.

Наталія, 13.11.2023

Клініка супер, все добре пройшло, уважний персонал, комфортно було перебувати, клініка сучасна, прийом відбувся вчасно хороший підхід, оцінюю найвищим балом, нас все сподобалось

Костянтин, 10.11.2023

Все сподобалось у даній клініці. Лікар хороший. У клініці привітний персонал, який відповів на усі запитання. Мені все підійшло.

Людмила, 09.11.2023

Дуже мені сподобалось, чемне відношення, коректна мова, дуже все пояснюють. Я в клініці була у двох лікарів, мені дуже все подобається. Лікарі дуже привітні, дуже професійні, компетентні, виважені

Лариса, 09.11.2023

Нам було зручно та добре перебувати у клініці, дуже гарно до нас ставились, зробили певну діагностику та видали нам заключення. Залишились дуже задоволені візитом до даної клініки.

Наталія, 07.11.2023

Все супер,все сподобалось,хороший персонал.

Юрій, 03.11.2023

Все було дуже якісно, на всіх рівнях зі мною працювали дуже гарно, лікар діагност дуже гарний, робота персоналу клініки бездоганна

Олена, 18.10.2023

Робила рентген Денситометрію, лікар, що проводив це дослідження була уважною, розповіла що робити, порівняла зі знимками з минулих досліджень, поспілкувались, вона надала поради, що робити, щоб покращав стан моїх суглобів.

Людмила, 17.10.2023

Усе мені сподобалось - прекрасне, швидке обслуговування, лікар, що проводив мені діагностику чудовий фахівець!

Несіна, 10.10.2023

Все було добре, персонал привітний, швидко все зробили

Надія, 09.10.2023

Велика подяка лікарю який Рентгенівська денситометрія, дуже приємна людина, була зі мною ввічлива, тактична, делікатна. Задоволення отримала від того як мене обслужили як закордоном.

Маргарита, 06.10.2023

Я дуже вдячна спеціалісту, який проводив мені рентгенографію. Персонал клініки дуже привітний, дівчата гарно ставляться до клієнтів, дуже гарна команда. Дай Боже вам здоров'я!

Олена, 04.10.2023

Усе було без черг, швидко та якісно, добре роз'яснено.

Наталія, 03.10.2023

Сервіс на найвищому рівні - персонал ввічливий, в приміщеннях чисто, охайно, все на вищому рівні, усе сподобалось.

Дарина, 27.09.2023

Візитом залишились задоволеними, нас супроводили до кабінету де зробили діагностику, а лікар потім ще й проконсультував за висновком.

Вікторія, 23.09.2023

Все сподобалось, гарне обслуговування, без зауважень

Анжела, 20.09.2023

Все було добре, гарний персонал, все швидко зробили, я задоволена

Яна, 20.09.2023

вул. Урлівська, 16 /37. На карті