Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр Медбуд

• Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-14:00

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карте

Соломенский , м.Крещатик, м.Лукьяновская, м.Золотые ворота

Не перший раз у цьому медичному закладі. Тому все дуже сподобалось.

Наталія, 13.11.2023

Клініка супер, все добре пройшло, уважний персонал, комфортно було перебувати, клініка сучасна, прийом відбувся вчасно хороший підхід, оцінюю найвищим балом, нас все сподобалось

Костянтин, 10.11.2023

Все сподобалось у даній клініці. Лікар хороший. У клініці привітний персонал, який відповів на усі запитання. Мені все підійшло.

Людмила, 09.11.2023

Дуже мені сподобалось, чемне відношення, коректна мова, дуже все пояснюють. Я в клініці була у двох лікарів, мені дуже все подобається. Лікарі дуже привітні, дуже професійні, компетентні, виважені

Лариса, 09.11.2023

Нам було зручно та добре перебувати у клініці, дуже гарно до нас ставились, зробили певну діагностику та видали нам заключення. Залишились дуже задоволені візитом до даної клініки.

Наталія, 07.11.2023

Все супер,все сподобалось,хороший персонал.

Юрій, 03.11.2023

Все було дуже якісно, на всіх рівнях зі мною працювали дуже гарно, лікар діагност дуже гарний, робота персоналу клініки бездоганна

Олена, 18.10.2023

Робила рентген Денситометрію, лікар, що проводив це дослідження була уважною, розповіла що робити, порівняла зі знимками з минулих досліджень, поспілкувались, вона надала поради, що робити, щоб покращав стан моїх суглобів.

Людмила, 17.10.2023

Усе мені сподобалось - прекрасне, швидке обслуговування, лікар, що проводив мені діагностику чудовий фахівець!

Несіна, 10.10.2023

Все було добре, персонал привітний, швидко все зробили

Надія, 09.10.2023

Велика подяка лікарю який Рентгенівська денситометрія, дуже приємна людина, була зі мною ввічлива, тактична, делікатна. Задоволення отримала від того як мене обслужили як закордоном.

Маргарита, 06.10.2023

Я дуже вдячна спеціалісту, який проводив мені рентгенографію. Персонал клініки дуже привітний, дівчата гарно ставляться до клієнтів, дуже гарна команда. Дай Боже вам здоров'я!

Олена, 04.10.2023

Усе було без черг, швидко та якісно, добре роз'яснено.

Наталія, 03.10.2023

Сервіс на найвищому рівні - персонал ввічливий, в приміщеннях чисто, охайно, все на вищому рівні, усе сподобалось.

Дарина, 27.09.2023

Візитом залишились задоволеними, нас супроводили до кабінету де зробили діагностику, а лікар потім ще й проконсультував за висновком.

Вікторія, 23.09.2023

Все сподобалось, гарне обслуговування, без зауважень

Анжела, 20.09.2023

Все було добре, гарний персонал, все швидко зробили, я задоволена

Яна, 20.09.2023

Я не розумію навіщо записувати людину на певний час, коли прийшовши вчасно доводиться чекати в черзі по сорок хвилин і довше?! Я привезла вісімдесяти п'яти річну людину, яка ледве пересувається, в надії швидко зробити діагностику, а натомість прочекали довгий час, скоріше за все послугами цієї клініки не користуватимусь й іншим не рекомендуватиму.

Альбіна, 13.09.2023

Усе пройшло професійно. Залишилась задоволеною.

Юлія, 12.09.2023

В клініці все організовано, ввічливий персонал. Денситометрія всього тіла провели оперативно та швидко.

Раїса, 08.09.2023

Пройшло все дуже добре, професійно, красиво в спілкуванні та взагалі класно!

Ігор, 05.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним. Все пройшло швидко, якісно та комфортно.

Світлана, 17.07.2023

У клініці обійшлося без черг, персонал професійний. Візитом до клініки залишився задоволений. Рекомендую.

Евген, 03.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, швидко, якісно! Тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Оксана, 16.06.2023

Фахово, професійно, щодо висновку діагностики лікар одразу проконсультував, Візитом залишилась повністю задоволена. Рекомендую.

Оксана, 20.03.2023

ул. Днепровская набережная, 25Б. На карте