Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр Медбуд

• Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Сб-Вс: 9:00-14:00

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карте

Соломенский , м.Крещатик, м.Лукьяновская, м.Золотые ворота

Мені дуже все сподобалось, персонал привітний, дуже гарно мене прийняли, діагностику провели, я задоволена

Наталья, 28.12.2023

Всім задоволена, все відбулося вчасно, ніякої черги не було. Все добре.

Марина, 27.12.2023

Вперше робила таку діагностику, усе будо нормально - пояснили, на питання дали відповіді, жодних зауважень не маю. Візит відбувся швиденько та добре.

Наталія, 23.12.2023

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Ирина, 21.12.2023

Візитом задоволений - кавою не пригостили) але діагностику зробили швидко.

Петро, 20.12.2023

Не організовано - прийняли на пів години пізніше, ніж я була записана.

Зінаїда, 20.12.2023

В клініку я запізнилася з особистої причини, довго їхала, але в клініці мене прийняли. Лікар надав мені максимальну увагу, мені все сподобалось, я отримала кваліфіковану консультацію, питань немає

Світлана, 18.12.2023

Візитом залишилась задоволеною - прийняли вчасно, швидко та якісно зробили діагностику.

Ольга, 09.12.2023

Усе подобається, не має нічого, щоб не подобалось.

Юрій, 06.12.2023

Була в захопленні від клініки - за п'ятдесят років, що живу у Києві, вперше бачу такий гарно організований медичний заклад.

Ольга, 05.12.2023

Відбулося все швидко - це дуже сподобалось.

Ольга, 05.12.2023

У клініці комфортно, красиво, прекрасно. Все сподобалось. Лікар все порекомендував, трохи все розказав, що мені потрібно далі робити.

Тетяна, 05.12.2023

Дуже добре все відбулося, сподобалось, прийняли раніше, питань нема, Дякую.

Лариса, 05.12.2023

Все добре пройшло, клініка сподобалась. Швидко відбулось, навіть швидше, ніж ми думали.

Аріана, 05.12.2023

Все добре пройшло і обслуговування було добре.Дякую.

Світлана, 02.12.2023

Клінікою та діагностикою задоволена, все добре, дякую.

Ольга, 02.12.2023

Персонал клініки дуже гарний, видно, що фахівці високого рівня, сама клініка гарна, апаратура досить хороша. В клініці було дуже затишно і комфортно, дуже все сподобалось

Александр, 01.12.2023

Робила денситометрію, лікарка, що робила діагностику, була уважною, відповіла на геть усі мої запитання. Все було добре, дякую.

Ольга, 01.12.2023

Усе сподобалось, окрім того, що лікар, яка робила мені УЗД прийшла із запізненням.

Поліна, 28.11.2023

Робила УЗД, лікар уважно зробив діагностику, подивився, пояснив усе та надав відповіді на мої запитання.

Дар'я, 25.11.2023

Все сподобалось у кілініці. В загальному все відбулося добре.

Ганна, 25.11.2023

Нормальний сервіс, в клініці робила денситометрію, зараз сезон загострень захворювань, єдине зауваження, це те, що лікар був один на два кабінети, довелось чекати лікаря, але чекала недовго

Лариса, 14.11.2023

Не перший раз у цьому медичному закладі. Тому все дуже сподобалось.

Наталія, 13.11.2023

Клініка супер, все добре пройшло, уважний персонал, комфортно було перебувати, клініка сучасна, прийом відбувся вчасно хороший підхід, оцінюю найвищим балом, нас все сподобалось

Костянтин, 10.11.2023

Все сподобалось у даній клініці. Лікар хороший. У клініці привітний персонал, який відповів на усі запитання. Мені все підійшло.

Людмила, 09.11.2023

бульвар Леси Украинки, 23-б. На карте