Отзывы о диагностическом центре Уромед

м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 9-Є, офіс 1 (група приміщень 741). На карте

Голосеевский , м.Теремки, м.Ипподром

Прийшла, чітко за часом зробили діагностику, видали висновок. Діями працівників клініки, залишилась задоволеною.

Дарія, 23.04.2024

Мені дуже все сподобалося, зауважень не було

Карина, 11.04.2024

Все відбулось як треба, усе зробили швидко, акуратно. Я залишився задоволеним.

Богдан, 23.03.2024

Сподобалася клініка. У клініці дуже затишно та комфортно, дуже кваліфіковані, гарні лікарі, які завжди допоможуть.

Ірина, 12.03.2024

Мені дуже сподобався УЗД спеціаліст. Взагалі все сподобалося, лікар гарний, дуже добре все зробив. Я дуже довго не могла зрозуміти що зі мною, лікар мені допоміг, все пояснив, дав рекомендації до якого спеціаліста потрібно звернутися. Дуже уважно до мене поставився. Я дуже задоволена лікарем і клінікою

Галина, 05.03.2024

В клініці все задовольнило, комфортно, діагностику провели якісно.

Віктор, 02.03.2024

Задоволена обслуговуванням у клініці. Сподобався лікар, видно що професіонал.

Аліна, 06.02.2024

Приходили до клініки для УЗД, сама діагностика сподобалась, добре усе зробили, але на жаль, довелось чекати сорок хвилин, 10-15 хвилин, ще б нічого, але не настільки ж! І ще є побажання — довелось поблукати у пошуках клініки, було б гарно, як що б повісили якісь вказівники з якого самого боку заходити, бо домівка велика й з якого боку заходити не зрозуміло.

Ксенія, 23.12.2023
Ответ клиники
Шановна Ксенія! Ми дуже вдячні Вам за небайдужість, оскільки кожен відгук наших пацієнтів дозволяє нам покращувати свою роботу. Випадок, про який Ви розповіли, дійсно мав місце. Так склалося, що перед Вами на первинний прийом була записана пацієнтка, стан якої виявився складнимі її обстеження і надання екстреної допомоги зайняли майже півтори години. Спрогнозувати дану ситуацію було неможливо, а, в результаті, Ви були вимушені чекати сорок хвилин. Запропонувати Вам іншого лікаря не було можливості: всі вони вели прийом відповідно до попереднього запису. У вигляді компенсації, Вам була надана значна знижка на оплату, якою Ви скористалися. Дуже прикро, що враження від візиту до нас все ж склалося не дуже позитивне. Щодо Вашого зауваження на відсутність додаткових вказників, то ми з Вами абсолютно згодні. Це є додатковою незручністю, зважаючи на відсутність нумерації на будинках під час воєнного стану. Справа в тому, що спеціальні вказники з переліком юридичних осіб і зазначенням їхнього місця знаходження не передбачені проектом житлового комплексу. А самовільне розміщення будь-яких додаткових конструкцій (окрім вивіски) є порушенням Закону України про зовнішню рекламу і вони демонтуються рішенням КМДА. Узгодження розміщення вказників потребує часу. Ми займаємося цим і сподіваємося на швидке вирішення. Ще раз приносимо Вам свої вибачення і дякуємо за відгук. Керівництво клініки "УРОМЕД"
26.12.2023

Не сподобався сам огляд лікаря, занадто багато зайвих коментарів, яких мені не потрібно. Лікар звертався на ти, це не приємно мені. Ти приходиш на УЗД,  лікар відповідає я нічого не бачу, треба мати менше зайвої ваги, мене це дуже образило. Я більше сюди не прийду.

Анонімно, 25.11.2023

Ми трошки запізнилися, все неможливо передбачити, перед нами був пацієнт у якого був огляд, я трошки почекав зайвих п'ятнадцять хвилин. Я вважаю, що це ніякий недолік, це робочий процес. Діагностику провели, фахівець хороший

Андрій, 02.11.2023

Залишились дуже задоволеними візитом до клініки - усі, починаючи з дівчат на ресепшені та закінчуючи лікарем Пушкарьов, який проводив УЗД дитині, були привітними, обслуговування дуже гарним. Лікар під час діагностики так усе гарно розповідав та показував що бачив сам, що навить дитина усе розуміла та залишилась задоволеною від візиту. Усім рекомендую!

Денис, 03.10.2023

Доплер судин нижніх кінцівок (артерії та вени) провели якісно та швидко, не було ніяких затримок, вислухали мої скарги, зрозуміло пояснили для чого це мені потрібно. Все пройшло дуже добре

Наталія, 19.09.2023

Мені довелося трошки зачекати, але все інше задовільнило, в плані професіоналізму.

Катерина, 14.07.2020

Мне все понравилось, я пришла раньше и меня сразу приняли дали всю информацию.

Марина, 18.02.2020

Понравилось. Удобно, хорошие цены, комфортно. Хорошее отношение докторов.

Наталья, 02.08.2017

ул. Закревского 61\2. На карте