Діагностичний центр Медбуд

• Генератор в клініці,
  • Оплата карткою,

Медичне науково-практичне об'єднання «Медбуд» проводить діагностику і лікування пацієнтів, грунтуючись на міжнародних протоколах, що гарантує надання професійної та високоякісної медичної допомоги. Лікарі клініки дотримуються декількох важливих правил: інформування пацієнта про виконувані процедури, під час лікування і можливі альтернативи, повагу до клієнтів, професійну етику. Лікування проводиться комплексно з максимальним комфортом для пацієнтів ще

• Нд: 9:00-14:00

пр-т Лобановського, 17. На карті

Солом'янський , м.Хрещатик, м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

Послуги, що надаються в клініці «Медбуд»:

• Комп'ютерна томографія:
    • органи голови та шиї (головний мозок, гортань, скронева кістка, орбіти, додаткові пазухи носа, лімфатичні вузли шиї);
    • органи грудної порожнини (плеври, легені, середостіння, внутрішньогрудні лімфатичні вузли);
    • органи черевної порожнини (печінка, жовчний міхур);
    • підшлункова залоза, поза- і внутрішньопечінкові жовчні протоки, селезінка, судинна система портальної системи);
    • органи заочеревинного простору (нирки, надниркові залози, сечовивідні шляхи, заочеревинні лімфатичні вузли і жирова клітковина);
    • органи таза (матка, передміхурова залоза, порожнину таза, сечовий міхур, порожнина таза, тазові лімфатичні вузли);
    • кістково-м'язова система (кістки черепа, м'які тканини, кістки таза, хребет, тазостегнові суглоби, міжхребцеві диски);
  • рентген:
    • черепа;
  • УЗД:
    • органів черевної порожнини:
      • і заочеревинного простору;
      • печінки + жовчного, жовчних проток + підшлункової залози і селезінки;
      • і нирок + надниркових залоз;
      • шлунка і 12-палої кишки;
      • і щитовидної залози;
    • нирок:
      • і щитовидної залози;
      • і надниркових залоз + сечового міхура;
    • мошонки;
    • молочних залоз;
    • печінки, жовчного міхура, жовчних проток;
    • м'яких анатомічних тканин;
    • лімфовузлів;
    • сечового міхура:
      • і передміхурової залози (трансабдомінальним / трансректального шляхами);
      • з визначенням залишкової сечі або жовчного міхура;
    • матки і придатків:
    • електроенцефалографія;
    • ЕКГ по Холтеру;
    • спірометрія.

Обладнання клініки «Медбуд»:

• комп'ютерний томограф для проведення діагностики органів черевної порожнини, голови і шиї, заочеревинного простору, кістково-м'язової системи та ін .;
  • рентген-апарат для діагностики захворювань молочних залоз, органів грудної клітини, травної системи, сечовидільної системи, хребта, суглобів, черепа;
  • апарат УЗД HD 11 XE, Philips Ultrasound для ультразвукових досліджень різних систем, органів. Також на даному апараті проводяться процедури дуплексного сканування артерій, вен (верхніх / нижніх);
  • апарат REO-6, MBN для проведення реоенцефалографії - діагностичної процедури по визначенню стану магістральних судин;
  • апарати Пульмовент-2, Сенсор-Теком для проведення спірометрії - діагностичної процедури по визначенню функції зовнішнього дихання;
  • апарати ВАТ-41-2, Ікс-Техно - для проведення добового моніторування артеріального тиску;
  • апарат ECGpro EP 800, Imesc - для проведення тривалої реєстрації ЕКГ;
  • апарати MAC 1200ST (GE MS), SCHILLER AT-102 (Schiller AG) - для проведення електрокардіографії;
  • фіброколоноскоп CА-EL - для проведення колоноскопії;
  • ректоскоп Ре-ВС-3 (Росія) - для проведення ректороманоскопії;
  • відеогастроскоп V-70, Olympus, фіброгастроскоп GIF-XQ 30 - для проведення езофагогастродуоденоскопія.

Усе сподобалось й обслуговування, та й взагалі, задоволена усім!

Роман, 17.07.2024

Все було добре, я задоволений клінікою, дякую.

Павло, 16.07.2024

Клініка дуже сподобалася. Чудово все пройшло, все було досить доступно та зрозуміло. Дуже швидко все пройшло та якісно. Залишилися задоволена клінікою.

Ірина, 05.07.2024

Дуже фахово, привітно мене зустріли, висновок після діагностики мені дуже ясно пояснили.

Наталія, 03.07.2024

У клініці дуже всі ввічливі та уважні. Сама клініка дуже сподобалася, все було просто класно.

Лілія, 02.07.2024

Ул. Льва Толстого 9-А . На карті