Львов
Медицинский центр «Новодерм»

Отзывы о клинике Медицинский центр «Новодерм»

add_box Гинекология Дерматология Косметология Психотерапия Терапия Трихология ... еще
НОВОDЕРМ - это медицинский центр, имеющий европейское качество обслуживания; особое отношение к каждому пациенту; научный подход и инновационность, а также сотрудничество с ведущими специалистами и наличие качественного современного оборудования
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Сахарова, 82на карте
Франковский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
51 отзыв
Вікторія 18 Апрель 2024
Були на прийомі у лікаря Висоцького Антона. Все було добре, візитом до лікаря задоволені
Марія 11 Апрель 2024
Мені все сподобалося, в клініці гарно, прийняли швиденько і вчасно, прийом у лікаря сподобався, я всім задоволена
Оксана 10 Апрель 2024
Я задоволена. Лікар ввічлива, професійна, дала поради.  Прийом відбувся вчасно, не чекала, персонал ввічливий
Верде 08 Апрель 2024
Дуже сподобалось, що в клініці працює персонал, що володіє різноманітними мовами, і є можливість отримати допомогу людині, що не розуміється українською. Тому залишились дуже задоволеними.
Людмила 05 Апрель 2024
В клініку зверталась другий раз, клініка змінилася, клініка дуже красива. Зауважень взагалі не було
Катерина 04 Апрель 2024
Чудова клініка, гарний інтерʼєр. Лікарка, Кашуба Андріяна Іванівна, приємна, ввічлива, всі моменти гарно пояснила. Консультація сподобалася
Наталія 04 Апрель 2024
В клініці все на вищому рівні, зауважень не було, персонал уважний, культурно спілкувалися, провели до лікаря
Ольга 03 Апрель 2024
В клініці дуже хороший сервіс, планую звернутися в клініку ще
Наталія 25 Март 2024
Дуже сподобалася ця клініка. Повністю усім задоволені, все пройшло добре.
Світлана 25 Март 2024
Сподобались прийом, відношення та консультація дерматолога Петрушко Ірини Костянтинівни.
5 6 chevron_right
Клиники поблизости