Львів
Медичний центр «Новодерм»

Відгуки про клініку Медичний центр «Новодерм»

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Психотерапія Терапія Трихологія ... ще
НОВОDЕРМ – це медичний центр, який має європейську якість обслуговування; особливе ставлення до кожного пацієнта; науковий підхід та інноваційність, а також співпрацю із провідними спеціалістами та наявність якісного сучасного обладнання
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сахарова, 82на карті
Франківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
68 відгуків
Вікторія 05 Вересень 2024
Лопандіна Анна Олександрівна - хороший лікар, дуже професійно, швидко, гарно прийняли, оформили. Лікування дієве, допомагає дитині. Ми задоволені візитом до лікаря
Мирослава 04 Вересень 2024
Дуже приємний персонал, працюють дуже гарно, я задоволена.
Юлія 17 Серпень 2024
Все було швидко, доступно. Лікар, Маргарян Ерванд Арзумановіч, надав всю потрібну мені інформацію, нічого зайвого не було сказано. Лікар зразу прописав один препарат по моїй проблемі, по лікуванню є хороший результат
Олена 08 Серпень 2024
Клініка дуже затишна, чиста та сучасна. У клініці дуже ввічливий та привітний персонал. Загалом клініка дуже сподобалася, все було добре.
Ярослав 25 Липень 2024
Лопандіна Анна Олександрівна - дуже фаховий спеціаліст, прийом сподобався. Хороша клініка, зауважень не було
Ганна 23 Липень 2024
Усе сподобалось.
Юлія 17 Липень 2024
Клініка  дуже сподобалася. Залишилася повністю задоволена обслуговуванням у цій клініці.
Семен 09 Липень 2024
Задоволений прийомом, все добре, дякую.
Василь 03 Липень 2024
Мені усе підійшло - усе зручно та вчасно.
Таїсія 24 Червень 2024
У клініці все сподобалося, все було чудово, дуже приємний персонал у цій клініці, сама атмосфера перебування просто чудова.
5 6 7 chevron_right