Львів
Медичний центр «Новодерм»

Відгуки про клініку Медичний центр «Новодерм»

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Психотерапія Терапія Трихологія ... ще
НОВОDЕРМ – це медичний центр, який має європейську якість обслуговування; особливе ставлення до кожного пацієнта; науковий підхід та інноваційність, а також співпрацю із провідними спеціалістами та наявність якісного сучасного обладнання
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сахарова, 82на карті
Франківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
59 відгуків
Таїсія 24 Червень 2024
У клініці все сподобалося, все було чудово, дуже приємний персонал у цій клініці, сама атмосфера перебування просто чудова.
Василь 13 Червень 2024
Усе відбулось на вищому рівні, під час візиту я отримав усе, що хотів.
Оксана 16 Травень 2024
Хороша клініка, працюють експерти, я задоволена візитом в клініку
Тетяна 09 Травень 2024
В клініці все сподобалося, обслуговування та проведення діагностики влаштувало, дякую.
Сергій 08 Травень 2024
Чудовий прийом у лікаря Лазорчук Галини Яківни, прийом відбувся вчасно, зразу записався в клініці на повторний прийом до лікаря, я задоволений візитом
Ірина 08 Травень 2024
Дуже суперова клініка, зручно, комфортно було. Мене все повністю влаштувало у цій клініці.
Антоніна 29 Квітень 2024
Клініка нова, дівчата привітні, черги не було, довго не очікувала.
Анна 27 Квітень 2024
Мені дуже сподобалася клініка і лікар Комаренко Тетяна. Лікар вирішила моє питання, дала хороші поради, з першого дня поради допомогли. Персонал клініки приємний
Вікторія 18 Квітень 2024
Були на прийомі у лікаря Висоцького Антона. Все було добре, візитом до лікаря задоволені
Марія 11 Квітень 2024
Мені все сподобалося, в клініці гарно, прийняли швиденько і вчасно, прийом у лікаря сподобався, я всім задоволена
5 6 chevron_right