Львів
Медичний центр «Новодерм»

Медичний центр «Новодерм»

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Психотерапія Терапія Трихологія ... ще
НОВОDЕРМ – це медичний центр, який має європейську якість обслуговування; особливе ставлення до кожного пацієнта; науковий підхід та інноваційність, а також співпрацю із провідними спеціалістами та наявність якісного сучасного обладнання
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сахарова, 82на карті
Франківський

«Новодерм» - це сучасний медичний центр, який спеціалізується на європейській якості обслуговування. Тут практикують індивідуальний підхід до лікування кожного свого пацієнта. У центрі працюють провідні фахівці, використовуючи сучасне якісне обладнання

Переваги клініки «Новодерм»: інноваційність і науковий підхід, європейська якість обслуговування, більше 10 років успішної роботи, провідні фахівці та сучасне обладнання, особливий підхід до лікування кожного.

У 2014 році медичний центр двічі був нагороджений сертифікатами: «Лідер галузі».

Центр «Новодерм» пропонує комплекс дієвих і революційних процедур у сферах:

• дерматології;
  • трихологої;
  • лазерної медицини;
  • подології;
  • хірургії.

Фахівці медичного центру «Новодерм» використовують науковий підхід і відкриті до різних інновацій. Завдяки цьому, в установі пропонують широкий комплекс косметологічних процедур, що дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Весь колектив клініки щороку проходить курси підвищення кваліфікації - це дозволяє досягти точної лікарської діагностики та якісного кінцевого результату.

В медичному центрі постійно проходять акції в гінекології, дерматології, трихології та інших направленнях.

Цінова політика клініки порадує пацієнтів. Адже, тут ціна на консультацію спеціаліста стартує від 300 грн, а на діагностику від 80 грн, маніпуляції в дерматоонкології будуть коштувати від 90 грн і вище, залежатиме від місця локалізації і розмірів. Тому у вас буде можливість поспілкуватись із спеціалістами, пройти діагностику та видалити новоутворення на шкірі за приємною ціною.

Вікторія 05 Вересень 2024
Лопандіна Анна Олександрівна - хороший лікар, дуже професійно, швидко, гарно прийняли, оформили. Лікування дієве, допомагає дитині. Ми задоволені візитом до лікаря
Мирослава 04 Вересень 2024
Дуже приємний персонал, працюють дуже гарно, я задоволена.
Юлія 17 Серпень 2024
Все було швидко, доступно. Лікар, Маргарян Ерванд Арзумановіч, надав всю потрібну мені інформацію, нічого зайвого не було сказано. Лікар зразу прописав один препарат по моїй проблемі, по лікуванню є хороший результат
Олена 08 Серпень 2024
Клініка дуже затишна, чиста та сучасна. У клініці дуже ввічливий та привітний персонал. Загалом клініка дуже сподобалася, все було добре.
Ярослав 25 Липень 2024
Лопандіна Анна Олександрівна - дуже фаховий спеціаліст, прийом сподобався. Хороша клініка, зауважень не було