Львов

Лабораторія практичної психології

Практикующий врач
add_box Психология ... еще
Парковка Оплата карточкой
У Лабораторії практичної психології веде прийом психолог-консультант з 30-ти річним досвідом роботи – Поліщук Світлана Анатоліївна, яка надає професійні психологічні консультації з питань регулювання подружніх стосунків, психологічну допомогу особистості у життєвих ситуаціях і об’єктивних вікових кризах, проводить психодіагностичну, психоконсультативну та психокорекційну роботу з дітьми різного віку залежно від індивідуального запиту, допомогає у формуванні батьківських стосунків з дітьми.
access_time_filled пн - пт : 15:00 - 19:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
вул. Зелена, 25, 1поверхна карте
Галицкий
В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
Похожие клиники поблизости в городе Львове:
Психолог Анастасия Ковальчук
add_box Психология ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 12:00 - 15:00 access_time_filled вс : выходной
г. Львов
Центр
Паренс-Украина, центр репродукции
add_box Акушерство Андрология Венерология Гематология Гинекология Дерматология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Кости Левицкого 55-А
Франковский
Індивідуальне психологічне консультування
add_box Психология Психотерапия ... еще
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 21:00 access_time_filled вс : выходной
ул. В. Стуса, 2, каб. 5
Сиховский
Эхокор на Угорской
add_box Гастроэнтерология Гепатология Диетология Кардиология Массаж Неврология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Угорская, 17
Сиховский
Приватний кабінет клінічного психолога Андрія Вороняка
add_box Психология Психотерапия ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Водогонная, 2 (офисцентр), каб. 118
Франковский
Веселка, частная детская поликлиника на ул. Щирецькой
add_box Гинекология Дерматология Неврология Ортопедия Оториноларингология Офтальмология ... еще
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled вс : 9:00 - 20:00
ул. Щирецкая, 36 (возле СК Олимп)
Железнодорожный
Камелія, стоматологічна клініка
add_box Стоматология Ортодонтия ... еще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Кармалюка, 5
Лычаковский
Медицинский центр Up
add_box Гинекология Педиатрия УЗ-диагностика Семейная медицина Функциональная диагностика Дневной стационар ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled вс : выходной
улица Залізнична, 7
Железнодорожный
Медицинский центр "Мати та дитина"
add_box Акушерство Гинекология Репродуктология Урология ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Замарстыновская, 85А
Стоматологическая клиника Овчара
add_box Стоматология Ортодонтия ... еще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Водная, 3/1
Похожие клиники в других районах города Львова:

Лікар-психолог, яка приймає у Лабораторії практичної психології, досконало володіє методами та методиками психологічної діагностики, консультування та корекції, також займається арт-терапією. Світлана Анатоліївна була нагороджена почесним знаком МОН України «Петро Могила». Є автором понад 40 наукових праць, розробник та керівник наукових проектів у системі освіти України (Сумська область), керівник студентських наукових робіт. Приймала участь у реалізації Всеукраїнського проекту «Турбота про літніх» у якості тренера.

Послуги Лабораторії практичної психології

Лікар надає професійні психологічні консультації з питань:

• регулювання подружніх стосунків (переживання криз подружнього життя, подружніх конфліктів, різних стадій розлучень, становлення цінностей подружнього життя, подружньої сумісності тощо);
  • психодіагностична, психоконсультативна, психокорекційна, робота з дітьми різного віку залежно від індивідуального запиту;
  • психологічна допомога особистості у життєвих ситуаціях, спричинених стресами, фрустраціями, конфліктами, кризами;
  • експериментальні дослідження тау-типів осіб (суб’єктивні кризи: індивідуальна періодичність їх виникнення та особливостей розвитку);
  • життєвий цикл людини з урахуванням якісних характеристик функціонування її біологічного годинника;
  • фізичні, емоційні та інтелектуальні біоритми як необхідна умова забезпечення продуктивної життєдіяльності людини;
  • адаптаційні можливості людини як необхідна умова збереження в неї психічного здоров’я впродовж усього життя;
  • об’єктивні вікові кризи (стадії їх перебігу та вплив на життєдіяльність людини);
  • формування батьківських стосунків з дітьми різного віку.
Олена 03 Июль 2018
Досить добре, але важко знайти.
Ірина та Олег 09 Июнь 2018
Ми відчули себе ніби на уроці, Для прийому психолога хотілось би, щоб був диван чи крісло. Важко було розслабитись. Велику роль грає саме оточення та комфорт прийому.
Діана 24 Апрель 2018
Не дуже комфортно.
Ірина 20 Март 2018
Не зовсім зручне розміщення, меблі не комфортні. І коли ми зайшли дізнатись, де саме буде відбуватись, ніхто не знав, де це місце.
Петро 12 Март 2018
Все організовано.