Клиника Лабораторія практичної психології

Практикуючий лікар
Психологія

У Лабораторії практичної психології веде прийом психолог-консультант з 30-ти річним досвідом роботи – Поліщук Світлана Анатоліївна, яка надає професійні психологічні консультації з питань регулювання подружніх стосунків, психологічну допомогу особистості у життєвих ситуаціях і об’єктивних вікових кризах, проводить психодіагностичну, психоконсультативну та психокорекційну роботу з дітьми різного віку залежно від індивідуального запиту, допомогає у формуванні батьківських стосунків з дітьми. ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Зелена, 25, 1поверх. На карті

Галицький

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки в інших районах міста Львова:
Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Лікар-психолог, яка приймає у Лабораторії практичної психології, досконало володіє методами та методиками психологічної діагностики, консультування та корекції, також займається арт-терапією. Світлана Анатоліївна була нагороджена почесним знаком МОН України «Петро Могила». Є автором понад 40 наукових праць, розробник та керівник наукових проектів у системі освіти України (Сумська область), керівник студентських наукових робіт. Приймала участь у реалізації Всеукраїнського проекту «Турбота про літніх» у якості тренера.

Послуги Лабораторії практичної психології

Лікар надає професійні психологічні консультації з питань:

• регулювання подружніх стосунків (переживання криз подружнього життя, подружніх конфліктів, різних стадій розлучень, становлення цінностей подружнього життя, подружньої сумісності тощо);
  • психодіагностична, психоконсультативна, психокорекційна, робота з дітьми різного віку залежно від індивідуального запиту;
  • психологічна допомога особистості у життєвих ситуаціях, спричинених стресами, фрустраціями, конфліктами, кризами;
  • експериментальні дослідження тау-типів осіб (суб’єктивні кризи: індивідуальна періодичність їх виникнення та особливостей розвитку);
  • життєвий цикл людини з урахуванням якісних характеристик функціонування її біологічного годинника;
  • фізичні, емоційні та інтелектуальні біоритми як необхідна умова забезпечення продуктивної життєдіяльності людини;
  • адаптаційні можливості людини як необхідна умова збереження в неї психічного здоров’я впродовж усього життя;
  • об’єктивні вікові кризи (стадії їх перебігу та вплив на життєдіяльність людини);
  • формування батьківських стосунків з дітьми різного віку.

Ми відчули себе ніби на уроці, Для прийому психолога хотілось би, щоб був диван чи крісло. Важко було розслабитись. Велику роль грає саме оточення та комфорт прийому.

Ірина та Олег, 09.06.2018

Не зовсім зручне розміщення, меблі не комфортні. І коли ми зайшли дізнатись, де саме буде відбуватись, ніхто не знав, де це місце.

Ірина, 20.03.2018