Львов
Врач онлайн
Лабораторія практичної психології

Отзывы о клинике Лабораторія практичної психології

Практикующий врач
34отзыва
add_box Психология ... еще
Парковка Оплата карточкой
У Лабораторії практичної психології веде прийом психолог-консультант з 30-ти річним досвідом роботи – Поліщук Світлана Анатоліївна, яка надає професійні психологічні консультації з питань регулювання подружніх стосунків, психологічну допомогу особистості у життєвих ситуаціях і об’єктивних вікових кризах, проводить психодіагностичну, психоконсультативну та психокорекційну роботу з дітьми різного віку залежно від індивідуального запиту, допомогає у формуванні батьківських стосунків з дітьми.
access_time_filled пн - пт : 15:00 - 19:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
вул. Зелена, 25, 1поверхна карте
Галицкий
В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
Похожие клиники поблизости в городе Львове:
Эхокор на Угорской
add_box Гастроэнтерология Гепатология Диетология Кардиология Массаж Неврология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Угорская, 17
Сиховский
Паренс-Украина, центр репродукции
add_box Акушерство Андрология Венерология Гематология Гинекология Дерматология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Кости Левицкого 55-А
Франковский
Приватний кабінет клінічного психолога Андрія Вороняка
add_box Психология Психотерапия ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Водогонная, 2 (офисцентр), каб. 118
Франковский
Психолог Анастасия Ковальчук
add_box Психология ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 12:00 - 15:00 access_time_filled вс : выходной
г. Львов
Центр
Індивідуальне психологічне консультування
add_box Психология Психотерапия ... еще
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 21:00 access_time_filled вс : выходной
ул. В. Стуса, 2, каб. 5
Сиховский
Веселка, частная детская поликлиника на ул. Щирецькой
add_box Гинекология Дерматология Неврология Ортопедия Оториноларингология Офтальмология ... еще
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled вс : 9:00 - 20:00
ул. Щирецкая, 36 (возле СК Олимп)
Железнодорожный
ЛОР-центр та центр-слуху БЕТТЕРТОН Львів
add_box Оториноларингология Сурдология ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Городоцкая, 81
МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР «ЕВРОКЛИНИК»
add_box КТ и МРТ ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Миколайчука И., дом 9
Шевченковский
Частная консультация хирурга
add_box Хирургия ... еще
access_time_filled пн - пт : 13:00 - 19:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Фарьяна, 5
Стоматологическая клиника Елены Юрчак
add_box Стоматология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Елены Степановны, 35А
Железнодорожный
Похожие клиники в других районах города Львова:
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
отзывов
Олена 03 Июль 2018
Досить добре, але важко знайти.
Ірина та Олег 09 Июнь 2018
Ми відчули себе ніби на уроці, Для прийому психолога хотілось би, щоб був диван чи крісло. Важко було розслабитись. Велику роль грає саме оточення та комфорт прийому.
Діана 24 Апрель 2018
Не дуже комфортно.
Ірина 20 Март 2018
Не зовсім зручне розміщення, меблі не комфортні. І коли ми зайшли дізнатись, де саме буде відбуватись, ніхто не знав, де це місце.
Петро 12 Март 2018
Все організовано.
Яна 29 Январь 2018
Все добре, мені все сподобалось.
Юлія 06 Декабрь 2017
Дуже добре, новий після ремонту кабінет.
Неля 14 Ноябрь 2017
Це офіс, а не клініка.
Максим 07 Ноябрь 2017
Все дуже файно. Все дуже добре.
Клиники поблизости
Все частные клиники Львова