Львів

Лабораторія практичної психології

Практикуючий лікар
add_box Психологія ... ще
Паркінг Оплата карткою
У Лабораторії практичної психології веде прийом психолог-консультант з 30-ти річним досвідом роботи – Поліщук Світлана Анатоліївна, яка надає професійні психологічні консультації з питань регулювання подружніх стосунків, психологічну допомогу особистості у життєвих ситуаціях і об’єктивних вікових кризах, проводить психодіагностичну, психоконсультативну та психокорекційну роботу з дітьми різного віку залежно від індивідуального запиту, допомогає у формуванні батьківських стосунків з дітьми.
access_time_filled пн - пт : 15:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Зелена, 25, 1поверхна карті
Галицький
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Львові:
Паренс-Україна, центр репродукції
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Кості Левицького 55-А
Франківський
Психолог Анастасія Ковальчук
add_box Психологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 12:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Львів
Центр
Ехокор на Угорській
add_box Гастроентерологія Гепатологія Дієтологія Кардіологія Масаж Неврологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Угорська, 17
Сихівський
Приватний кабінет клінічного психолога Андрія Вороняка
add_box Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Водогінна, 2 (офісцентр), каб. 118
Франківський
Індивідуальне психологічне консультування
add_box Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Василя Стуса, 2, каб. 5
Сихівський
«Веселка», приватна дитяча поліклініка на вул. Щирецькій
add_box Гінекологія Дерматологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 20:00
вул. Щирецька, 36 (поблизу СК Олімп)
Залізничний
«ЦЕНТР СЛУХУ» Львів
add_box Сурдологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Личаківська, 33
Личаківський
Villa Louisa
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пекарська, 55
Личаківський
Приватний кабінет лікаря Онищак З.М.
add_box Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Пантелеймона Куліша, 25/1
Галицький
Клініка терапії та реабілітації суглобів і хребта OrtoSano
add_box Неврологія Ортопедія Реабілітологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 18:30
вул. Городоцька 213
Залізничний
Схожі клініки в інших районах міста Львова:

Лікар-психолог, яка приймає у Лабораторії практичної психології, досконало володіє методами та методиками психологічної діагностики, консультування та корекції, також займається арт-терапією. Світлана Анатоліївна була нагороджена почесним знаком МОН України «Петро Могила». Є автором понад 40 наукових праць, розробник та керівник наукових проектів у системі освіти України (Сумська область), керівник студентських наукових робіт. Приймала участь у реалізації Всеукраїнського проекту «Турбота про літніх» у якості тренера.

Послуги Лабораторії практичної психології

Лікар надає професійні психологічні консультації з питань:

• регулювання подружніх стосунків (переживання криз подружнього життя, подружніх конфліктів, різних стадій розлучень, становлення цінностей подружнього життя, подружньої сумісності тощо);
  • психодіагностична, психоконсультативна, психокорекційна, робота з дітьми різного віку залежно від індивідуального запиту;
  • психологічна допомога особистості у життєвих ситуаціях, спричинених стресами, фрустраціями, конфліктами, кризами;
  • експериментальні дослідження тау-типів осіб (суб’єктивні кризи: індивідуальна періодичність їх виникнення та особливостей розвитку);
  • життєвий цикл людини з урахуванням якісних характеристик функціонування її біологічного годинника;
  • фізичні, емоційні та інтелектуальні біоритми як необхідна умова забезпечення продуктивної життєдіяльності людини;
  • адаптаційні можливості людини як необхідна умова збереження в неї психічного здоров’я впродовж усього життя;
  • об’єктивні вікові кризи (стадії їх перебігу та вплив на життєдіяльність людини);
  • формування батьківських стосунків з дітьми різного віку.
Олена 03 Липень 2018
Досить добре, але важко знайти.
Ірина та Олег 09 Червень 2018
Ми відчули себе ніби на уроці, Для прийому психолога хотілось би, щоб був диван чи крісло. Важко було розслабитись. Велику роль грає саме оточення та комфорт прийому.
Діана 24 Квітень 2018
Не дуже комфортно.
Ірина 20 Березень 2018
Не зовсім зручне розміщення, меблі не комфортні. І коли ми зайшли дізнатись, де саме буде відбуватись, ніхто не знав, де це місце.
Петро 12 Березень 2018
Все організовано.