Львов
IQMED

Отзывы о клинике IQMED

Клиника
add_box Акушерство Гастроэнтерология Гинекология Кардиология Неврология Психиатрия ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
IQMED – клиника разумных медицинских решений. Миссия IQMED – внедрение культуры целостного лечения и предотвращения хронических заболеваний ради улучшения жизни, используя современные методы диагностики и лечения. Особенность IQMED – лечение "на стыке специализаций", при необходимости привлекая к процессу лечения специалистов нескольких смежных направлений.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Липовая Алея, 15на карте
Галицкий
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
14 отзывов
Ганна 11 Март 2024
Все добре було у клініці. Сама клініка сучасна та гарна, все у клініці так, як має бути.
Іванна 07 Март 2024
Сподобалася клініка. Все було чудово.
Анна 04 Март 2024
Дуже все сподобалося у клініці.
Анна 04 Март 2024
Клініка сподобалася, все добре пройшло.
Ольга 20 Февраль 2024
Все добре пройшло.
Владислав 09 Январь 2024
Зручно було у клініці.
Ірина 20 Декабрь 2023
У клініки не було відповідного обладнання для обстеження.
Каріна 18 Декабрь 2023
Все добре відбулося. Персонал хороший. Одне тільки -  незручна локація клініки.
Світлана 20 Ноябрь 2023
Чудово клініка. Персонал, комфорт хороший. Вдруге вже в цій клініці - дуже все подобається. Дуже приємні лікарі.
Анастасія 09 Ноябрь 2023
На прийомі у лікаря нібито все добре було, але обслуговування в приватній клініці має бути трошки інакшим. Коли приходиш в іншу в клініку, то там тобі всі раді, з тобою вітаються. В цій клініці персонал проходить біля тебе по десять разів і не вітається, тільки коли ти заходиш в сам кабінет, тоді вже вітаються. З приводу прийому у лікаря, поки не можу сказати що я довіряю діагнозу, у мене поки відповіді немає, може дійсно так, а може причина проблеми надумана лікарем.
Клиники поблизости
Все частные клиники Львова